Ham Bez Çanta Çeşitlerimiz | Kaliteli Toptan Ham Bez Çanta

Bez çanta olarak piyasada satılan ya da promosyon bez çanta olarak dağıtılan çantaların pek çoğu Ham Bez Çanta olarak kategorilendirilmektedir. Bez çantaların ham bez çanta ve tela bez çanta olmak üzere iki ana çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler içerisinde yüzde 100 doğal pamuktan imal edilen ham bez çantalar en sağlam ve güvenilir ürünler olarak öne çıkmaktadır. Tamamen doğa dostu olan ham bez çantalarımızı Adana’nın pamuğundan imal etmekteyiz. Pek çok çeşidimiz bulunan ham bez çantalar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için okumaya devam edebilirsiniz. Bez çantalar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Toptan Bez Çanta Çeşitlerimiz başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Toptan Ham Bez Çanta çeşitlerimizin içerisinde pek çok ihtiyacı karşılayacak ürünlerimiz bulunmakta. Promosyon olarak firmalara yardımcı olacak fuar çantaları. Çocukların el ve göz koordinasyonunu kuvvetlendirecek ve hem de eğlendirecek boyama çantaları. Dayanıklılığıyla yıllarca market işlerinde kullanılabilecek kanvas çantalar. Top haline getirilip bağlanarak hem çok yer kaplamayacak hem de pazar alışverişinizde aldığınız ürünleri güvenle birbirinden ayıracağınız bez torbalar. Bez çantayı sırt çantası olarak kullanabileceğiniz büzgülü ipli sırt çantaları. Kol çantası olarak kullanabileceğiniz ve telefonunuzu, cüzdanınızı güvenle içinde taşıyabileceğiniz fermuarlı bez çantalar. Tatil ve turistik yöreler için yöresel bez çantalar ile Türkiye’de en çok bez çanta üretim çeşidine sahip firma Akgül Toptan Çanta’dır.

ham bez çanta

Boyama Çantaları

Boyama çantaları çocuklarımızın el ve göz koordinasyonunu artırmaya yardımcı olur. 3-7 yaş aralığındaki çocuklarımızın eline bir kalem vererek koltukları, perdeleri, halıları çizmesindense onlara yanımızda taşıyacağımız, pazar market alışverişinde kullanacağımız çantaları boyamasını isteyebiliriz. 35 cm x 45 cm ebatlarındaki bu çantaları gerek evde ayakkabılarımızı saklamak için, gerekse pazar market alışverişlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Anneler günü, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi özel günler için ürettiğimiz tasarımlarımızın yanında çocuklarımızın her zaman boyayarak geleceklerine bir hatıra bırakmaları için ürettiğimiz desenlerimiz de vardır. Boyama çantalarımız tek renk olup, pek çok desenden oluşan çeşitlerimiz vardır. Dilerseniz toptan boyama çantası siparişleriniz için siz de model göndererek basımını talep edebilirsiniz. Minimum sipariş adedi 50 adettir.

Fuar Çantaları

Fuar çantaları genel olarak fuarlarda kullanılması öngörülmüş olup aslında firmaların promosyon çantalarını ifade etmek için kullanılır. Firmalar için en uygun promosyon aracıdır. Düşük fiyata yüksek adette satın alabileceğiniz ve firmanızın logosunu, mottosunu ve ne isterseniz onu uygulatabileceğiniz fuar çantalarıyla malzeme alış verişi yaptığınız diğer firmalara verirken bu çantaları kullanabilir, müşterilerinize hediye ederek hem gönlünü kazanıp, hem de gündelik yaşamda bedava reklamınızı yapabilirsiniz. Hem bez çantalar içerisinde fuar çantaları genel itibariyle firmaların özel yıl dönümlerinde çok tercih edilmektedir. Yıl dönümü logoları ise en çok uygulanan logo çeşidi olarak öne çıkmaktadır.

Kanvas Ham Bez Çanta

Kanvas bez çantalar diğer ham bez çantalara nazaran çok daha kaliteli ve sağlamdır. Boyama çantası, fuar çantası, sırt çantası, fermuarlı ya da yöresel çanta olarak da uygulanabilmektedir. Genellikle Frida Kahlo, Nazım Hikmet, Sabahattin Ali ve sair ünlü yazar, şair veya popüler kimselerin resimleri basılarak butik mağazalarda satılırlar. Genç kadınlar kol çantası olarak genellikle kanvas çanta çeşitlerini tercih ederler. 160-180 gram ham pamuktan üretilen kanvas çantalar diğer bez çantalara nazaran sıvı geçirgenliği de daha düşük olan çanta türlerindendir. Ancak tamamen su geçirmez değildir. Prestij ürünü olarak üretilip, butik mağazalarda satılması sebebiyle de satıcılar açısından kar marjı en yüksek olan ürünlerin başında gelir.

Fermuarlı Ham Bez Çanta

Fermuarlı ham bez çantalar, toptan ham bez çanta çeşitleri içerisinde gündelik kullanıma en elverişli olan çanta türleridir. Baskılı ya da baskısız olarak kullanılabilir ve her ikisi de oldukça şıktır. Aynı zamanda ağzı açık bir çantayı herkes kullanmak istemez. Bu yüzden kadınların kullanımına en uygun çeşit fermuarlı ham bez çantadır. Kanvas olarak da üretilebilen bu çantalar için sınırsız desen ve renk çeşidi bulunmaktadır. Fermuarlı ham bez çantalarda 1 veya 2 ana göz bulunmakta. Bunun da dışında anahtar, bozuk para, cep telefonu ve kartları koymak için 1 veya 2 adet küçük cep de uygulanabilmektedir.

Toptan ham bez çanta siparişleriniz için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

bez çanta

İpli Büzgülü Sırt Çantası

Çantadaki inovasyonun en çarpıcı örneklerinden biri de ipli büzgülü sırt çantasıdır. Dilerseniz elinizde dilerseniz sırtınızda taşıyabileceğiniz bu çantaların ağzını büzdüğünüzde ipler sırtınızda taşımanıza elverişli hale gelmektedir. Böylece sırt çantanızın açık olup olmadığını düşünmenize gerek yok. Eğer çantayı sırtınıza takabildiyseniz ağzı mutlaka kapalıdır. Elinde ya da kolunda çanta taşımayı sevmeyenler için bire bir çanta modellerinden biridir. Aynı zamanda diğer türlerimiz gibi baskısız ya da dilediğiniz baskı uygulanarak satın alabilirsiniz. Son zamanların en çok sevilen ham bez çanta türlerinden de biridir aynı zamanda. Eğer aradığınız şey sadece sırt çantasıysa daha fazla sırt çantası modellerimiz için Sırt Çantası Çeşitleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Yöresel Ham Bez Çantalar

Tatile gidenler, oradaki pazar yerlerini gezdiğinde herhangi bir yerden alabileceği ürünleri görüp hayal kırıklığına uğrarlar. Eğer Türkiye’nin ya da dünyanın herhangi bir yerinde bir tatil yöresinde işletmeniz varsa bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Kars’ta Ani Harabeleri veya Kars Kalesi, Ağrı’da Ağrı Dağı ya da İshak Paşa Sarayı, Van’da Tuşpa Kalesi ya da Akdamar Kilisesi, Erzurum’da Tortum şelaleleri, çifte minareli medrese, Erzurum Kalesi veya tabyalar… Alanya’da Kız Kalesi, Bodrum’da Bodrum Kalesi, Halikarnas, Assos’ta Antik Kent veya Zeus Tapınağı, İznik’te iznik Ayasofya’sı, surlar ya da gölün haritası, İstanbul’da Sultanahmet, Aya Sofya, Köprüler, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Ankara’da Gordion, Anıtkabir, TBMM veya ilk TBMM… Dünyanın her yerindeki her türlü turistik binayı çantalarımıza işleyebiliriz. Hediyelik olarak satabileceğiniz bu çantaları Akgül Toptan Çanta’dan aldığınız taktirde müthiş karlarla satabilirsiniz. Toptan ham bez çanta modellerimizin içerisinde en bol çeşit yöresel ham bez çanta çeşitlerimizdedir.

toptan ham bez çanta

Bez Torbalar

Bez torbalar, ham bez çanta çeşitleri içerisinde birden fazla taşıdığınız taktirde pazar market alışverişinizi oldukça basit hale getirecek. İçini ne kadar doldurursanız o kadar büyüklüğe kadar kapatıp bağlayabileceğiniz ham bez torbalar bu sayede içindeki dökülmeyerek sizi mağdur etmeyecek. Aynı zamanda boş halinde de yer kaplamayarak size kolaylık sağlayacak bu çantalar da yine baskılı veya baskısız olarak satın alabileceğiniz toptan ham bez çanta çeşitlerimizdendir.

Hızlı Sipariş vermek için whatsapp hattımızdan bizle iletişime geçebilirsiniz. +905436951131

 

One thought on “Ham Bez Çanta Çeşitlerimiz | Kaliteli Toptan Ham Bez Çanta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir