Toptan Anne Bebek Bakım Çantası | 1 Anne Bebek Çantası’nda Aradığınız Her Şey

Anne Bebek Çantası, son zamanlarda çocuklu ailelerin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri haline geldi. Akgül Toptan Çanta, Türkiye’de ve dünyada binlerce Anne Bebek Bakım Çantası ihtiyacını, ürettiği birbirinden farklı anne bebek çantası çeşitleriyle karşıladı. Toptan anne bebek çantalarında Türkiye’nin en rekabetçi fiyatlarıyla ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmanın rahatlığıyla Anne Bebek Çantası modellerimizi sunarız.

Yurtdışına ihraç ettiğimiz ve yurtiçinde gerek kendi markamızla ürettiğimiz, gerekse fason olarak toptan anne bebek çantası ihtiyacı olan firmaların ihtiyacını karşıladığımız ürünlerimizde 24 farklı renk seçeneğine sahibiz. Su geçirmez 630 ve 670 denye kumaşlarımız, biberon gözü için geliştirdiğimiz ısı geçirmez cep ile birlikte rakipsiz olan anne bebek çantalarımızın maliyetleri, üretim kapasitemizdeki avantajlarımız sayesinde rakipsizdir. Sırt çantalarımızın tüm türleri için Toptan Sırt Çantası Çeşitleri yazımızı okuyabilirsiniz.

anne bebek çantalarında 24 farklı renk seçeneği

Anne Bebek Bakım Çantası Özellikleri

Çantalarımızın dizaynları bir annenin ve bebeğinin bütün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak yapılmıştır. Piyasadaki diğer anne bebek çantalarını incelediğimiz zaman bunlarda bazı eksiklikler olduğunu fark ettik. Bu eksiklikleri gidermek üzere ürettiğimiz binlerce çantamızın klonları aslını, yani Akgül Toptan Çanta ürünlerinin daha çok yaşamasını sağladı. Bu çantalarda bebeğinizi gün boyu besleyebileceğiniz 3 adet biberon koymak için bir adet biberon gözü bulunur. Bu biberon gözünün özelliği ise her tarafıyla çepeçevre sarılmış ısı yalıtım folyosu ile güçlendirilmiştir. Bu sayede biberon gözleri dayanıklı, ısı geçirmez ve olası biberon kazalarında diğer ürünlerinizi ıslatmayacak özelliktedir.

Bunun dışında 6 adet iç cebi bulunan Anne Bebek Bakım çantalarımızda annelerimizin de her türlü ihtiyacını karşılayacak ayrıntılar düşünülmüştür. Annelerimiz ayrıca bir çanta taşımak zorunda kalmayacak, cep telefonunu, cüzdanını ve kişisel eşyalarını rahatlıkla taşıyabilecektir. Kolay erişimli ıslak mendilinizi koyabileceğiniz bir adet göz ile ıslak mendile kolayca erişebileceksiniz. Hem de ıslak mendil dışarıdan görünmeyecek, kötü bir görüntü oluşturmayacaktır.

Çocuğumuzun kıyafetlerini ayrı bir gözde, bezlerini ayrı bir gözde taşıyabileceğiniz ve 42 x 20 x 33 cm ebatlarındaki geniş iç hacmi sayesinde kolayca seyahatlerinizde de kullanabileceksiniz. Biberon gözünden bağımsız olarak bulunan suluk gözü ve bebek arabasına asarak sırtınızda taşımaktan kurtulacağınız askı aparatı mevcuttur.

Anne Bebek Bakım Çantası özellikleri

Anne Bebek Çantası’nda Aradığınız Özellikler

Bir Anne Bebek Bakım Çantası’nda başka ne tip özellikler ararsınız? Ergonomik oluşu sebebiyle gebelik döneminden henüz yeni çıkmış annelerimizin sırt sağlığını düşündük. Bir adet biberon gözü, ıslak mendil gözü, cep telefonu gözü, iç bölmesinde koku ve su geçirmez kirli çamaşır gözü, fermuarlı anahtar, para ve diğer ufak ancak bakteriyel olabilecek eşyalarınızı saklayabileceğiniz ve bebeğinizin hiçbir eşyasına temas etmeden kullanabileceğiniz bir fermuarlı göz. Bebeğinizin bezlerini ve kendi eşyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz 4 adet büzgülü cep bulunuyor. Bunun yanında bir adet (özel istekler dahilinde iki adet de yapıyoruz) genel kullanım için geniş göz bulunuyor.

Çelik taşıma aksamı ve bebek arabası askı aparatı sayesinde hem güvenli hem de uzun yıllar sağlıkla kullanabileceğiniz evladiyelik bir ürün olan Anne Bebek Çantası çeşitlerimizi ilk bebeğiniz için alıp, sonraki bebekleriniz için de güvenle kullanabilirsiniz. Bebekleriniz büyürse dert etmeyin, uzun yıllar evde veya seyahatlerinizde güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Çünkü çantalarımızın tasarımı, dışarıdan bakınca anne bebek bakım çantası olduğunun anlaşılamayacağı kadar güzel yapılmıştır.

Zengin renk seçenekleri sayesinde dilediğiniz renkte bu çantalara sahip olabilirsiniz.

Anne Bebek Bakım Çantası Seçenekleri

Ürettiğimiz iki alternatifli anne bebek bakım çantası türünden birini, üreteceğimiz iki farklı iç dizayn opasiyonuyla seçebilirsiniz. Özel olarak tasarımını yaptığımız çantaları daha da özelleştirerek siparişini verebilirsiniz. Bu anne bebek bakım çantalarından birincisi, diğerine göre daha küçüktür. 4 adet gözü bulunan bu çantalarımızda, daha küçük ancak yine bebeğimizin ve annemizin tüm ihtiyaçlarını günlük olarak karşılayacak niteliktedir.

Diğer türümüzün ise 6 adet (tercihe göre 7 adet) iç gözü bulunmakta. Bunun da yanında 3 adet termal biberon gözü ve 2 adet yan göz ile beraber bir de ilaveten gizli cep telefonu gözü ile içinde bir adet fazladan küçük eşyaları koymak için gizli bir gözü bulunmakta. Günlük ihtiyaç için alınan çantaya kıyasla daha uzun süreli kullanımlar için idealdir. 1 hafta 10 gün sürecek seyahatleriniz için alıp, bebeğinizin bütün ihtiyaçlarını bu süre içerisinde karşılayacak eşya ve ihtiyaç malzemelerini kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraflardan detaylı olarak inceleme yapabilirsiniz.

Anne Bebek Bakım Çantası

Anne Bebek Çantası Kanserojen Madde İçerir mi?

Anne bebek çantalarının yapılmış olduğu kumaşları ve içerisinde kullanılan malzemeleri iyi seçmek lazım. Özellikle yurtdışından ithal edilen pek çok bebek bakım ürünlerinde ve tekstil ürünlerinde kanserojen madde tespit ediliyor. Ticaret Bakanlığı’nın Tüketicinin Korunması, Piyasa Gözetimi ve Denetimi Genel Müdürlüğü’nün yaptığı piyasa araştırmalarında özellikle düğme, çıtçıt ve fermuar gibi aksamlarda kanserojen madde tespit edildi. Tüketicinin Korunması, Piyasa Gözetimi ve Denetimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Meral Karaaslan, yaptıkları denetimlerin detaylı sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı. Karaaslan; “Özellikle yerli üretimle ilgili şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Türkiye’de tekstil çok iyi bir durumda. Yerli ürün gruplarında kimyasal risklerimiz son derece az.” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin tekstil alanında dünyada gelmiş olduğu bu saygın yerin yanında, firmamızın Türkiye’de gelmiş olduğu saygın noktayı da göz önünde bulundurarak rahatlıkla ürünlerimizin güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Sadece bebek ürünlerinde değil, hiçbir ürünümüzde ftalat, yani kanserojen madde içermiyor. Ayrıca, nikel, kadmiyum veya kurşun içermeyen fermuar, düğme ve cırtcırtlarımızın bir kısmını tamamen kendimiz imal ediyor veya yurtiçinden kontrol edilmiş ürünleri özellikle satın alıyoruz.

Anne Bebek Bakım Çantası’nda, Türk Malı ibaresini özellikle tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Markası Woys Bags olan çantaların Türk Malı olduğunun özellikle altını çizmek isteriz. Genellikle ihracat yaptığımız bir marka ismimiz olan Woys Bags’in Türkiye’de de pek çok noktada satışını görebileceksiniz.

Siz de karar verme aşamasında olduğunuz ürünlerinizi Tücaret Bakanlığı’nın Güvensiz Ürün Web Sayfası‘ndan inceleyebilir, alacağınız ürünü sağlıklı günlerde kullanabilirsiniz. Biz, kendi üretimimiz olan Woys Bags ile ilgili olan sorgulama sonucunu aşağıda paylaşıyoruz, siz de yukarıdaki bağlantıyı tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.

anne bebek bakım çantası

Toptan Anne Bebek Çantası Satışları

Anne Bebek Bakım çantası çeşitlerimizde genellikle kendi firmamızın adı olan Woys Bags adıyla satış yapmayı yukarıdaki sebeplerden dolayı tercih ediyoruz. Ancak yurtdışında pek çok saygın firma ile (aramızdaki sözleşmeler gereği ismini veremiyoruz) Toptan Anne Bebek Çantası işbirliklerimiz de sürüyor. Bunun yanında Türkiye’ye yönelik olarak gerek promosyon gerek toptan anne bebek çantası satışlarımızı da kısa süreliğine başlattık. Eğer toptan anne bebek çantası arayışınız varsa bize hemen ulaşabilirsiniz.  0543 695 11 31 nolu telefonlardan, veya WhatsApp hattından, dilerseniz 0850 808 7096 nolu dahili hattımızdan bağlantı kurabileceğiniz gibi, Web Sitemizde yer alan iletişim yöntemlerinden birini de tercih edebilirsiniz.

Toptan anne bebek çantası üretimlerimiz için sizden isteyeceğimiz tek şey hangi modele karar vereceğiniz olacak. Ancak özel olarak istediğiniz her türlü ek özelliği sadece toptan anne bebek çantası üretimlerimiz için kabul ediyoruz. Aşağıdaki renk kartelalarından dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Toptan Portbebe Satışı

portbebe – toptan bebek çantası satışı

Toptan portbebe satışlarımız da bulunmaktadır. Portbebe türlerimizin renk seçenekleri de tıpkı anne bebek bakım çantası türlerimizde olduğu gibidir. Portbebe ürünlerimizde bebeklerin sırtlarını ve başlarını desteklemek için pamuktan imal edilmiş özel alanlar bulundurduk. Aynı zamanda aynı çanta içerisinde bebek için bez ve yedek kıyafet taşıma gözü ile yine ısı yalıtımlı biberon gözü bulunuyor. Toptan Portbebe ve toptan Anne Bebek Çantası alımlarınıza özel fiyat tekliflerimizi almak için mutlaka arayınız.

Toptan anne bebek bakım çantası – toptan anne bebek çantaları için hızlı fiyat teklifi almak için; +90 543 695 11 31 nolu whatsaap numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En Çok Kullanılan 9 Sırt Çantası Modeli yazımıza göz atabilirsiniz. Toptan anne bebek bakım çantası imalatında en uygun fiyat en doğru adres Akgül toptan çanta ile iletişimde kalınız.

2 thoughts on “Toptan Anne Bebek Bakım Çantası | 1 Anne Bebek Çantası’nda Aradığınız Her Şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir