Toptan Bez Çanta – Ham ve Tela Çanta Çeşitleri | Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Özellikle son 2 yıldır market poşetlerinin ücretli olmasıyla bez çantalara olan talebi artırdı. Bu talebi karşılamak amacıyla uzun yıllardır çanta imalatı konusunda tecrübe sahibi olan Akgül Çanta, gerek toptan bez çanta üretimiyle, gerek promosyon ürünleriyle marketteki bu ihtiyacı gidermeye yönelik çalışıyor. Dünyanın pek çok noktasına yıllardır bez çanta, elyaf poşet, fuar çantası, kanvas çanta gibi modelleri ihraç eden firmamız, Türkiye’de de bu konudaki pazar ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamakta. Toptan bez çanta ihtiyacınız varsa bizimle iletişim kurmanız yeterli.

Operasyon genişliği, personel ve teknoloji avantajı sayesinde dilediğiniz adet ürünü, gün içerisinde kargoya verebilme kapasitesine sahip firmamız siparişlerinizi bekliyor. Aşağıda çeşitleri yazılı bez çantaların yanında, dilerseniz tasarımınızı paylaşabilir, dilerseniz tarif ederek kendi özel çantanızı yaptırabilirsiniz.

Bez çantalar temel olarak Ham Bez Çanta ve Tela Bez Çanta olarak ikiye ayrılır. Tüketicilerin bez çantalar için, kalite, kullanışlılığı ve estetik olarak göze hitap etmesi çok önemli olurken, satıcılar için bunların yanında karlılık, en önemli faktör halinde. Tüm bunlar için Ham Bez Çanta tavsiye ederiz. Ancak çantaları promosyon olarak dağıtıp burdan bir kar elde edemeyen firmalar için tela bez çantaların çok daha fazla tüketim odaklı olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm ihtiyaçları karşılayan çantalarımız hakkında daha detaylı bilgi için okumaya devam edebilir, ya da bize sorabilirsiniz: Toptan bez çanta, toptan ham çanta ve toptan tela çanta üretimleri ile ilgili iletişim için aşağıdaki iletişim penceresini veya 0850 808 70 96 numaralı telefon hattını kullanabilirsiniz.

Toptan Bez Çanta Modelleri

Toptan bez çanta çeşitlerimiz genel itibariyle ham bez çanta ve tela bez çanta olmak üzere iki temel gruba ayrılır. Bu grupların içerisinde de çeşitli modellerde, desenlerde ve değişik ihtiyaçlara cevap verecek çanta türleri olarak kırılımlara gider. Ham bez çanta ile tela bez çanta arasındaki temel fark ise kalitedir. Ham bez çantalar kaliteli çanta türleri olarak piyasada yüksek kar marjlarıyla satılabilir. Tela bez çantaların ise yakın zamanda tamamen market poşetlerinin yerini almasını beklemekteyiz. Nitekim pek çok ülkede artık plastik poşet bulmak mümkün değilken bu poşetlerin yerini tela bez çantalar almış durumdadır. Aynı zamanda tela bez çanta önemli bir ihracat kalemimizdir.

Ham Bez Çanta Çeşitleri

Ham bez çantalar, bez çanta üretimimizin en yoğun olduğu bez çanta modellerinin bulunduğu kısımdır. En yüksek kalitede olan ham bez çantalar tamamen organiktir. Yüzde 100 Adana’nın pamuğundan ürettiğimiz ham bez çantalarımızı genellikle organik tarım ürünlerinin pazarlandığı işletmeler tercih etmektedir. Bu firmalar için özel promosyon tipi ham bez çanta üretimimizin yanında bazı başka model bez çantalarımız da vardır.

Tüm çanta modellerimiz ham bez çanta olarak da üretilmektedir. Boyama çantası, fuar çantası, kanvas çanta, fermuarlı bez çanta, bez torba ham bez çanta türleri içerisinde yer alır. Baskılı ve baskısız olarak üretebildiğimiz ham bez çanta modellerimizi şöyle sıralayabiliriz:

Ham bez çanta- Boyama çantası modelleri

Boyama Çantaları: Bu çantaları aynı zamanda çocuklar için boyama defterine de dönüştürdük. Anneler gününe ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak sattığımız boyama çantalarını her türlü çocuk etkinliği için de toptan satışa sunabilmekteyiz.  Bu çantaların ebatları 35 cm genişliğinde ve 45 cm derinliğinde olup sap uzunluğu 60 cm’dir. Çantanın tüm parçaları yüzde 100 pamuktan imal edilmektedir. Minimum sipariş adeti 50 adet ile sınırlı olup sabah alınan siparişleri aynı gün kargoya verebilmekteyiz.

Fuar Çantaları: Fuar çantaları ismini firmaların boy gösterdiği fuarlardan almıştır. Bu tabir genel itibariyle firmalar için promosyon bez çanta üretimini temsil etmektedir. Firmalar için özel olarak genellikle logo basımı uygulanır ve firmalar tarafından müşterilerine veya çalışanlarına dağıtılır. Logolarınızı dilediğiniz renklerde ve ebatlarda baskı uygulayabiliriz. Ayrıca firmaların 10’uncu, 20’nci, 25’inci 50’nci yılları gibi prestij yıllarına özel logo uygulamaları ile de baskıya verebiliriz. Aynı zamanda çantanın komple rengini değiştirebilir, dilediğiniz ebatlarda ve askı uzunluklarında üretebiliriz. Fuar çantaları için diğer çanta çeşitlerimizi de okumayı unutmayınız çünkü diğer türleri de firmanıza uygun hale getirebiliriz.

Kanvas Çanta: Kanvas bez çantalar ham bez çantalar içerisinde en sağlam olanlarıdır.  Diğer ham bez çantalarda 160-180 gram pamuk kullanılırken kanvas çantalarda 320 gram pamuk kullanılır. Buna göre daha dolgun ve sağlam ürünler olarak ortaya çıkar. Üretilen bez çantalar içerisinde kar marjı en yüksek olandır.

Fermuarlı Bez Çanta: Bez çantalarımızın fermuarlı modelleri ile artık gündelik hayatta kadınların sıklıkla tercih ettiği bez çantaları daha emniyetli hale getirdik. Tercihe göre istenen renk ve desenle ürettiğimiz fermuarlı çanta modellerimizi tek göz, iki göz veya üç gözlü olarak imal edebiliyoruz. Toptan bez çanta ihtiyaçları için özellikle pazar ürünleri olarak rağbet gören bu çantalar aynı zamanda turistik bölgelerde en çok satılan modellerimizdendir.

Yöresel Çanta Çözümlerimiz: Bugün bir tatil yöresine gittiğinizde orada hediye almakta zorlanacaksınız. Açılan pazarların özgünlükten uzak olduğunu keşfedeceksiniz. İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de kalabalık pazarlarda satılan sıradan hediyelik eşyaların aynılarının burada da olduğunu fark edeceksiniz. Bunun için geliştirdiğimiz çanta modellerimiz ile bu kısır döngüye bir son veriyoruz. Assos Antik Kenti’nden Efes Harabelerine, Hattuşaş şehrinden Göbeklitepe’ye, Çatalhöyük’ten Alanya Kız kalesi’ne kadar ve buralardaki özel mimari desenlere varıncaya kadar yöreye özgü çanta üretimlerimiz bulunmakta. Dilerseniz ismini söylemeniz bile yeterliyken dilerseniz bize fotoğrafını veya çizimini gönderip talep edebilirsiniz.

İpli Büzgülü Sırt Çantası: İsminde sırt çantası geçse de bu da bir çeşit bez çantadır. Kulpu ipten imal edilmiştir. Hem elde hem de sırtta taşımaya elverişli çanta çeşitlerimizdendir. Fermuarlı veya büzgülü olarak üretilebilmekte, dilediğiniz desen ve modellerle üretimini isteyebilirsiniz. Daha fazla sırt çantası modellerimiz için Sırt Çantası Çeşitleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Bez Torba: Katlanabilir Pazar çantası olarak da tanımladığımız bu çantalar, kolay kapatılabilir ve aldığınız pazar malzemelerinin dökülmesini engelleyecek şekilde üretilmiş olması sebebiyle büyük avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda katlanarak çok küçük bir şekle gelen bu çantaları her yerde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. katlanabilir Pazar Çantası çeşitlerimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Tela Bez Çanta Çeşitleri

Tela bez çantalar toptan bez çanta üretimimiz içerisinde ham bez çanta türleri kadar yer almasa da üretilebilecek en ucuz bez çanta modellerinden biridir. Tela bez çantalar, nonwoven, yani dokuma ve işleme olmayan bir çeşit bez çanta türüdür. Dokusuz kumaşlar olarak Türkçe’ye çevrilmiştir ve “farklı uzunluklardaki elyafların kimyasal, mekanik veya ısı yoluyla bir araya getirilmesiyle üretilen kumaş benzeri materyaller” olarak tanımlanmaktadır.

tela bez çanta

Elyaf çantalar ve elyaf poşetler tela bez çanta modelleri içerisinde en çok tercih edilen türler olmakla beraber firmamız Akgün Toptan Çanta’nın en önemli ihracat kalemlerinden de biridir. Üretimi daha ucuza mal edildiği için ucuz fiyatlarla satılabilmektedir. Eczaneler ve marketlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri de elyaf bez çantalardır. Özellikle satışların çok yoğun olduğu iş yerlerinde, plastik poşetlerin de ücretli hale gelmesi sebebiyle müşterisinden poşet parası talep etmeyecek, aynı zamanda da poşet maliyetini düşürecek işletmeler gönül rahatlığıyla tela bez çanta modellerimizi tercih etmektedir.

Bez Çantalar Nasıl Yıkanır?

Ham bez çanta türlerini kıyafetlerinizle birlikte yıkayabilirsiniz. 60-90 derece sıcaklıkta rahatlıkla yıkayabildiğiniz çantaları yaşadığımız pandemi sürecinde bu şekilde dezenfekte edebilirsiniz. Ürettiğimiz çantaların baskı ve logo işlemeleri yıkamalarla deforme olmayacaktır. Boyama çantalarındaki çizgiler de silinmeyecektir ancak boyama yapılan kalemin türü çok önemlidir. Boyanan bir çantayı tekrar tekrar boyamayı düşünüyorsanız yıkamalarda çıkacak bir boya türü kullanabilirsiniz. Bir kez boyamayı düşünüyorsanız da yıkamalara dayanıklı boya türleri kullanmanızı öneririz. Tela bez çanta türlerimizi ise yüksek ısıda yıkamamanızı tavsiye ederiz. Eğer yıkayarak tekrar kullanmak isterseniz, tela bez çanta türlerinde kumaşların sentetik olduğunu ve bu sebeple boyaların çıkabileceğini belirtmek isteriz. Dolayısıyla tela bez çanta türleri yıkamak için elverişli değildir.

Toptan Bez Çanta türlerimizde burada bulamadığınız sorularınızın olması durumunda yorum yazarak aklınıza takılan soruları da cevaplayarak daha doyurucu içerikler yazmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Toptan bez çanta talepleriniz için bizimle hızlı bir şekilde iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

One thought on “Toptan Bez Çanta – Ham ve Tela Çanta Çeşitleri | Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir