Toptan Kedi Çantası | Ucuz Kedi Köpek Taşıma Çantası Fiyatı

Toptan kedi çantası, firmamızın son zamanlarda en çok talep alan ve en çok beğenilen ürünlerindendir.  Ürettiğimiz kedi köpek taşıma çantasında önceliği kedilerimizin ve köpeklerimizin ruh sağlığına veriyoruz. Özellikle kedilerin büyük bir kısmı her ne kadar kapalı ortamlarda bulunmayı sevseler de çantalarda seyahat etmekten çok hoşlanmıyorlar. İşte bu yüzden, kedi çantası seçerken çok dikkatli olmak ve kedimizin bu çantayı beğenip beğenmediğini iyi izlemek gerekiyor. Ürettiğimiz kedi köpek taşıma çantası türlerinde buna oldukça önem veriyoruz. Toptan kedi çantası türlerinde bir şeye daha çok önem veriyoruz. O da alacağınız bir ürünü uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz.

Kedi Köpek Taşıma Çantası’nın Önemi

Kedi köpek taşıma çantası, belki her köpek sahibinin değil ama mutlaka her kedi sahibinin alması gereken ürünlerdendir. Mesela, kediniz tuvaletini dışarıya veya sizin gibi tuvalete yapıyor olabilir. Bu durumda kuma ihtiyacınız yoktur. Belki tırmalama tahtası veya diğer bilumum oyuncaklara ilgi duymuyor olabilir, bu durumda oyuncak almanıza da gerek yoktur. Belki, onu mamaya değil de ev yemeklerine alıştırmışsınızdır, bu durum her ne kadar kedinizin sağlığı açısından tartışmalı olsa da bu da olabilir ve mamaya da para vermiyor olabilirsiniz. Ancak kedinizi mutlaka veterinere götürüp aşılarını yaptırmalısınız. Veya uzun süreli bir yere gideceğiniz zaman yanınızda götürmeniz gerekebilir. İşte bu durumlarda bir çantaya mutlaka ihtiyaç duyarsınız. İşte alacağınız çantanın da sizin için fiyat-performans açısından önemli olmasını beklersiniz ki gayet haklısınız.

Fiyat performans kedi çantası açısından en büyük verimi Woys Bags markamızın veya Akgül Toptan Çanta tarafından üretilmiş çantalardan bulacaksınız. Bunun iki sebebi var: Birincisi, tedarik ağımız sayesinde maliyetlerimiz oldukça düşüktür. Bu sebeple piyasada bulacağınız çantalardan daha ucuza ve daha kaliteli çanta üretebiliyoruz. Bu sebeple Akgül Toptan Çanta tarafından üretilip piyasaya değişik markalar altında sürülmüş, bir diğer deyişle piyasadaki markalar için fason olarak ürettiğimiz çantalara itimat edebilirsiniz. İkincisi ise müşteri memnuniyeti ve taleplerini takip etmek amacıyla oluşturduğumuz Woys Bags çantalarımız, yine yukarıdaki sebeplerle bulabileceğiniz en ucuz ve kaliteli kedi köpek taşıma çantası türlerindendir.

Toptan kedi çantası denince çok kısa zaman içerisinde akla gelecek tek firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyişimize çok geç olmadan siz de şahit olabilirsiniz.

İyi Bir Kedi Köpek Taşıma Çantası Nasıl Anlaşılır?

İyi bir kedi köpek taşıma çantası öncelikle sağlam olmalıdır. Özellikle kedileri taşıyorsanız çantanın ne kadar dayanıklı olduğu öncelikle bakmanız gereken şeydir. Çünkü kediler serbest kaldığında bulunduğu ortamdan ürkerek hızlıca uzaklaşır. Her yıl dünyada binlerce kedi bu şekilde kayboluyor. Dayanıksız veya dikişleri iyi yapılmamış bir kedi taşıma çantası kısa zaman içerisinde deforme olur, bunun sonuncunda sokakta taşırken birden yırtılır ve kediniz kaçar. Bunun için alacağınız bir kedi köpek taşıma çantası fiyatı kadar dikişleri ve fermuarının kaliteli olması da gerekir. En az dayanıklı bir kedi köpek taşıma çantası kadar, bunun konforlu olması da önemlidir. Bu konforu sağlayacak temel birkaç özellik vardır.

Kediler ve köpekler nefes alış sıklığı sebebiyle çok fazla oksijene ihtiyaç duyarlar. Kedilerinize çanta içerisindeyken bu oksijeni sağlayacak en temel faktör ise havalandırma deliklerinin yeterli oluşu ancak bunu yaparken de kaliteden ödün verilmemesi olacaktır. Bunun yanında özellikle yine kedilerin çoğunluğunun dış ortamda gürültüden korkmasından dolayı dışarıdaki sesi de içeri fazla geçirmemesi gerekir. İşte tam da burada ürettiğimiz kedi köpek taşıma çantası türleri devreye giriyor.

Kedi Köpek Taşıma Çantalarında İnovasyon Yaptık

Kedi köpek taşıma çantasında yukarıda bahsettiğimiz her şeyi bir araya getirdik. Kedilerin taşıma çantasına girdiklerinde psikolojilerinin bozulduğunu fark ettik ve bunun için çalışmalara başladık. Bunun 2 temel sebebi olduğunu gördük. Ev ortamında yaşayan bir kedi, evde duymadığı sesleri duyduğunda bunu bir tehdit olarak algılıyor. Bu tehdit karşısında ise normalde kapalı alanları seven kediler, yine bir kapalı alan olan çantasında, sahibi yanında olsa dahi kendini güvende hissetmiyor. Bunun için kaçıp kurtulmak istiyor. Bunu yaparken de bez çantalara bir miktar zarar verebiliyor ve çantanın daha çabuk eskimesine sebep oluyor. Ve kurtulamayınca da bu kedinizin davranışlarına olumsuz olarak yansıyor.

Bunun için kuş gözü havalandırma deliği aparatı uygulamalarımızı ona göre yapıyor, bunların sayılarını da artırıyoruz. Bu sayede hava problemi yaşanmıyor. Peki ya gürüldü? Ortam gürültüsünü absorbe edebilmesi için bu havalandırma delikleri uygulamamızı akustik olarak tasarlıyoruz. Dışarı doğru daralan delikler sayesinde ses dışarıdan içeri doğru değil, içeriden dışarı doğru hareket ediyor. Bu sayede siz kedinizin sesini rahatlıkla duyarken kediniz gürültüleri, ancak evin içerisinde pencereden dışarıyı seyrettiği kadar duyabiliyor. Bu da kedinizin evindeymiş gibi hissetmesini sağlıyor.

Sırt çantası şeklinde taşıma çantalarını kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edebilirsiniz. Buna ilave cepler isteyerek hem dostunuzun hem de yanınızda taşımanız gereken ufak tefek eşyalarınızın taşınması için ilaveler yapabilme şansımız bulunmakta. Aynı zamanda yan cepler ile su taşımak için ayrı bir alan da ekleyebiliyoruz. Bunun dışında omzunuza asarak ya da elinizde taşımak için değişik modellerimizden de tercih edebilirsiniz. Bunlardan istediğiniz tür için kapalı ya da astronot kedi taşıma çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Genellikle 3 adet kuş gözü metal aparatlı havalandırma deliği uyguluyoruz. Ancak sıcak bölgelerde kullanmak için bunların sayısını arttırabiliriz. Ayrıca çantalara eklediğimiz güvenlik kayışı sayesinde çevredeki hareketlilikten ürken kedinizin kaçışını engelliyor. Ürettiğimiz çantaların şık ve özelleştirilmiş olması sayesinde bir köşeye atıp bazen çıkardığımız bir çanta olmayacaktır. Bunun yerine evde sürekli ortada duran, kedinizin içine rahatlıkla girebileceği ürünler tasarlıyoruz. Kediniz bu çantaları çok sevecek. Çantada uyuyacak, oynayacak ve mamasını yiyecek. Böylece taşımak gerektiğinde de çantadan kaçmayacaktır. Toptan kedi çantası çeşitleri için iletişime geçebilirsiniz.

Kedi Köpek Taşıma Çantası Fiyatı

Toptan kedi çantası satışlarımızda geçerli olmak üzere kedi köpek taşıma çantası fiyatında indirime gittik. Yukarıda saydığımız özelliklerin tümünü tek bir çantada toplayabiliyoruz. Ayrıca isteğiniz dahilinde bir takım eklemelerde de bulunabiliyoruz. Tüm bunların eklenmesi fiyatta da ufak miktarda değişikliklere sebep olabiliyor. Ancak şunun garantisini rahatlıkla verebiliriz ki, toptan kedi çantası fiyatı olsun, perakendede kedi köpek taşıma çantası türlerinde olsun en uygun fiyatları biz veriyoruz. Bunun sebebi öncelikle tedarik zincirimizden kaynaklanıyor. Üretim maliyetlerimizin düşük olması sebebiyle en uygun çantayı perakendede Woys Bags markasıyla satışa sunuyoruz. Woys Bags çantalarını aslında müşteri memnuniyetini ölçümleyip hizmet kalitemizi geliştirmek için üretiyoruz. Bu sebeple piyasada sınırlı sayıda bulunan Woys Bags çantaları Hepsi Burada, Trendyol, N11 veya Gitti Gidiyor gibi online alışveriş sitelerinden tedarik edebilirsiniz.

Toptan kedi çantası fiyatımız bunun çok daha altındadır. Bunların dışında üretim adetine göre de fiyatlarımızda değişkenlik gösterebiliyor. Bir petshop sahibiyseniz veya veteriner kliniğiniz varsa kendi markanızla da üretim gerçekleştirebilir, kendi markanızın basılı olduğu taşıma çantalarından satarak kurumsal kimliğinize katkı sağlayabilirsiniz.

Toptan kedi çantası, hızlı fiyat almak için WhatsApp : +90 543 695 11 31

Toptan kedi çantası ve diğer toptan çanta çeşitleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişim bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan kedi çantası ve köpek taşıma çantası için en uygun fiyatları alma fırsatını kaçırmayın.

Toptan kedi çantası daha detaylı yazımızı https://akgultoptancanta.com/kedi-kopek-tasima-cantasi/ linkinden okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir