Toptan Laptop Çantası | Toptan Bilgisayar Çantası’nda En çok üretilen 3 Çeşit

Her laptop sahibinin sahip olması gereken en önemli şeylerden biri, iyi bir laptop çantasıdır. Her bilgisayar satıcısının satması gereken en önemli şeylerden biri de karlı bir şekilde satabileceği bilgisayar çantasıdır. İşte Akgül Toptan Çanta, bu iki ihtiyacı bir araya getiren çözümler üretti. Toptan laptop çantası satışlarında Türkiye’nin lider firmalarından biri olan Akgül Toptan Çanta, hem ucuz hem kaliteli çantalarıyla yurt içinde ve yurt dışında pek çok tüketiciyi ve satıcıyı memnun etti.

Çantaların içerisinde en çeşitli ürün gamı olan ürün hiç şüphesiz laptop çantasıdır. Laptop çantalarını temel olarak 3 farklı grupta inceleyebiliriz; Laptop Sırt Çantası, Laptop Kol Çantası ve Laptop veya Tablet kılıfı. Bunların içerisinde sırt çantası olan çanta türlerinin bazılarında çekçek alternatifi de vardır. Yani çanta hem sırtta hem de çekçekli olarak elde taşınabilmektedir. Toptan laptop çantası satışlarımızda müşteri memnuniyetini ölçümlediğimiz Woys Bags çantaları kısa zamanda Tüm Türkiye’nin beğenisini topladı ve online alışveriş sitelerinin en çok puan alan ve en çok satılan ürünlerinden biri haline geldi.

toptan laptop çantası

Dilerseniz promosyon olarak dağıtabileceğiniz, dilerseniz kendi markanızın ismi ve logosunu basarak satışa sunabileceğiniz, dilerseniz de Woys Bags markasıyla satın alıp satabileceğiniz çantalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için okumaya devam edebilirsiniz. Diğer sırt çantası çeşitlerimize göz atmak isterseniz, Toptan Sırt Çantası Çeşitlerimiz yazımıza bakabilirsiniz. Kararınızı verdiyseniz, iletişim sayfamızdaki yöntemlerden birini kullanarak bizimle görüşebilir, siparişinizi hemen verebilirsiniz. Aylık 30 bin adet üretim kapasitemizle siparişinizi en kısa sürede teslim edebiliriz. Google görsellerde arama yapıp çıkan sonuçlardan beğendiniz bir ürünü biz de tekrardan tasarlatabilirsiniz.

Toptan Laptop Çantası (Sırt Çantası)

Laptop çantaları içerisinde en çok tercih edilen türlerden biri de sırt çantasıdır. Bir notebook sırt çantası kullanıcısının mutlaka iki sebeple bu çantaları satın aldığını biliyoruz; hem bilgisayarımı ve fare, şarj aleti ve saire diğer malzemelerimi alsın, hem de gündelik hayatta kullanabileyim. Biz, tam da bu amaçlarla üretim bandımızı çalıştırıyoruz. O bantlardan çıkacak her ürün, son kullanıcısını mutlaka memnun etmelidir. Bu memnuniyeti sağlamak ise çok işlevli bir ürün, yani İngilizce popüler ifadesiyle multifunctional olmak zorundadır. İşte bu sebeple laptop çantalarımızı genel bir şemsiyede açıklamak zorunda kaldığımız zaman, bildiğimiz bütün çanta türleri ile ifade edebilmekteyiz.

Örneğin, bir laptop sırt çantası, aynı zamanda çekçekli de olabilmektedir. Bir sinemacı çantasında veya bir seyahat çantasında laptop taşınabilmelidir ki bu ikisi de aynı zamanda çekçekli de olabilmektedir. Çekçek eklenen kısımdan tasarruf etmek için bunu iç hacme dönüştürebildiğimiz yine aynı türlerde sırt çanta modellerimiz de bulunmaktadır. İşte tüm bunları ince ince düşünerek aşağıdaki iki alt başlık içerisinde detaylıca tarif edebiliyoruz; Normal Laptop Sırt Çantaları ve Çekçekli Laptop Sırt Çantaları. Tüm sırt çantası çeşitlerimizi incelemek için tıklayınız.

Normal Laptop Sırt Çantası

Normal laptop sırt çantalarımız, kesinlikle sıradan çantalar değillerdir. Sadece işlevinin sadece sırtta taşımak olduğunu ifade etmek için normal kelimesini tercih ettik. Ayrıca laptop çantası türevleri içerisinde de en geniş ürün gamına sahip çantalar bunlardır. Sırt destekli yapılarıyla ergonomik bir özelliğe sahip çantalarımızın değişik ebatları bulunmaktadır. 44 cm ve üzeri derinliğinde sırt çantalarımız 17,3 inç boyutundaki bir bilgisayarınızı ve diğer sarf eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilecek işlevdedir. 43 cm derinliğinde olan çantalarımızı ise 16 inçe kadar olan bilgisayarlarınız için güvenle kullanabilirsiniz. 15,3 inç bir bilgisayarınız için tercih etmeniz gereken sırt çantası en az 39 cm derinliğinde olmalıdır.

İşte burada opsiyonel üretim sistemimiz devreye girmektedir. Beğendiğiniz herhangi bir modeli, kaç inç bir bilgisayar taşımak isterseniz o ebatta üretebiliriz. Dahası, baremli üretimler de gerçekleştirmekteyiz. Örneğin toptan laptop çantasını 100 adet 17 inç, 500 adet 15,3 inç bilgisayar için sipariş verebilirsiniz. İsterseniz bunların hepsi aynı renk ve desenlerde, isterseniz farklı renk ve desenlerde toptan laptop çantası satışlarımız vardır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, bu çantaları firmanızın personellerine dağıtmak için promosyon laptop çantası olarak da isteyebilirsiniz. Bu durumda da çantaya firmanızın logosunu basar, firmanızda kullanılan bilgisayarların ebatını veya marka ve modelini belirterek üretilmesini isteyebilirsiniz.

Normal laptop sırt çantalarımız içinde iki temel tür vardır. Bunlardan birincisi, geniş iç hacimli ve bilgisayar çantası olarak ve bilgisayarla beraber gündelik yaşamda da kullanabileceğiniz genel kullanım sırt çantasıdır. Bir diğeri ise daha mini bir yapıdadır. Bu çantayı ise ister laptop taşımak için ister gündelik hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilgisayar çantası olarak kullandığınızda yine yanına kitap defter ve sair bazı kişisel eşyalarınızla kullanabilirsiniz. Toptan laptop çantası ürünlerimizin tümünün ortak özelliği su geçirmez oluşudur. İçerisinde elektronik eşya taşınacak tüm ürünlerimiz ve fazlası için su geçirmez özelliği bulunmaktadır.

Bu iki türün yanında bir de yukarıda bahsettiğimiz seyahat çantası ve sinema ekipmanı çantası türlerimiz vardır. Toptan laptop çantası yazımızın dışında da bu ürünlere değineceğiz ama kısaca anlatalım. Bu iki çantamızın da araştırma geliştirme aşaması henüz tamamlanmıştır. Yine su geçirmez yapıdaki bu iki ürünümüzde de çok işlevsellik ön planda tutulmuştur. Ayrıca bu iki ürünümüzün de hitap ettiği üç önemli kitle vardır; prodüksiyon şirketleri, seyyahlar ve youtuberlar. Bunu özellikle belirtmek istiyoruz. Ancak bu başlık altında sadece seyyahlara değineceğiz. Çünkü diğer ikisi için çekçekli türler daha avantajlı olacaktır. Kısacası bir bilgisayar çantasından beklenenlerin kat be kat üzerinde ürünlerdir.

Sık seyahat ediyorsanız, size yarenlik edecek 2 temel malzemeniz vardır. Bunlardan birincisi fotoğraf makineniz veya kameranız, bir diğeri ise bilgisayarınız. Ancak bu seyahatlerde çok fazla çantayla boğuşmak istemiyorsunuz. İhtiyacınız olan şey kamp çantası gibi bir şey ama tam olarak da öyle değil. İşte size çözümümüz: İç hacmi ayarlanabilir sinema ekipmanları çantası.

Bu çantalarda, çekçek bulunmadığı için çekçek için ayrılacak alandan tasarruf edilerek buraya bilgisayar koymanız için ayarlanmıştır. İç hacmini ise hem ekipmanlarınızı hem de kıyafetlerinizi taşımak için kullanabileceksiniz. Hangisine ne kadar alana ihtiyacınız varsa ona göre ayarlamanız mümkün. 180 derece açılabilir kapağı sayesinde valiz gibi kullanabileceksiniz. Geniş kapak fileli gözleri sayesinde ufak tefek eşyalarınızı da buraya koyarak istediğiniz zaman hızlıca erişebileceksiniz. Yan taraflarında bulunan iki adet suluk cebi ile içeceklerinizi burada muhafaza edebileceksiniz.

Toptan laptop çantası olarak bu üründen dilediğiniz adet, renk ve modelde sipariş edebilirsiniz.

Çekçekli Laptop Sırt Çantası

Çekçekli bilgisayar çantaları özellikle seyahat ederken sıkça beklemek zorunda kalan kullanıcılarımız için bire bir ürünlerdir. Bu ürünlerimizin de 2 farklı çeşidi bulunmaktadır. Birincisi normal laptop çantasının büyük boyu için ilave edilmiş çekçek aksamıdır. İkincisi ise sinema ekipmanları çantasının çekçekli versiyonudur. Toptan laptop çantası türlerimiz içinde en inovatif ürünlerimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Birincisi için toptan laptop çantası üretim ebatlarımız 40 cm ve üzerinde derinliğe sahiptir. Bu toptan laptop çantası türlerimizin özellikle 44 cm ebatında olanları piyasada bulunan en büyük dizüstü bilgisayarı bile taşıyabilecek hacimdedir. Sadece laptop taşımak için değil, gündelik hayatınız içerisinde de bilgisayarınızla beraber, diğer eşyalarınız için de rahatlıkla kullanabileceğiniz çanta türlerindendir. Bu çantalarımızın genişlikleri minimum 25 cm ebatındadır. Yine zengin renk seçeneklerine sahiptir.

Yukarıda ismini geçirdiğimiz ancak detaylarına girmediğimiz Prodüksiyon firmaları ve Youtuberlar için vazgeçilmez bir ürün olan çantalarımızı da burada anlatmak istiyoruz. Prodüksiyon firmaları yapıları gereğince her an mobilize olmak zorundadır. Youtube için içerik üreticileri zaten her an mobilize olmak mecburiyetindeler. Yapıları gereği sürekli seyahat eden bu iki grubun da en hayati iki ürünü kameraları ve bilgisayarlarıdır. Verdikleri her molada ya da akşam kendilerini otellerine attıkları zaman kamerayı çıkarıp içerisindeki çekimleri bilgisayarlarına veya hard disklerine aktarırlar ve gerekiyorsa hemen de orada montaja başlarlar.

Youtube için içerik üreticilerinden çok fazla ekipman kullanmayanları için belki de tek çantada tüm sorunu çözdük. İster bir üst başlıktaki gibi çekçeksiz, isterlerse de çekçekli türleriyle hem ekipmanlarını hem bilgisayarlarını hem de kıyafetlerini kolaylıkla taşıyabilecekleri bir çanta tasarladık. Prodüksiyon şirketlerinin ise Canon C200 gibi büyük bir kamera modeli ile test ettiğimiz çantamızı rahatlıkla kullanabileceğini belirtmek isteriz. Bu çantayı bilgisayar çantası olarak kullanabileceğiniz gibi, portable ışık setinizden objektiflerinize, kamera sarf malzemelerinden diğer aksamlarına kadar her bir parçasını rahatlıkla taşıyabileceksiniz.

Toptan laptop çantası üretiminde lider firmamızdan bu türlerden istediğinizin siparişini verebilirsiniz. Kararınızı verdiyseniz iletişim tercihlerinden bize ulaşabilirsiniz.

toptan laptop çantası

Toptan Laptop Çantası (Kol Çantası)

İş hayatında kıyafetinizi tamamlayacak çanta modellerimizden olan kol çantalarımızın da yine multi fonksiyonel çeşitleri vardır. Dilerseniz sadece bilgisayar çantası olarak kullanayım diyin, dilerseniz hem bilgisayar hem evrak taşıyayım diyin. İki çeşit çantamızla karşınızdayız. Şey, daha çok yanınızdayız.

Çünkü yoğun iş temponuzun içerisinde işlerinizi kolaylaştırmak istiyoruz. Bunun için bir bilgisayar çantası olarak, normal laptop kol çantası şeklinde kullanabileceğiniz ürünlerimizle başlayalım. 420 ila 630 denye arasında su geçirmez kumaştan imal edilmiş bu çantalarımızda 2 adet iç göz bulunmaktadır. Bu iç gözlerden birine bilgisayarınızı koyabileceksiniz. Aynı zamanda cırtcırtlı emniyet kayışı ile bilgisayarınızı güvenle taşıyabileceksiniz. Aynı zamanda diğer gözde bilgisayarınızın şarj kablosu, fare gibi aksamlarını da taşıyabilecek, cüzdan ve sair başka eşyalarınızı da koyabileceksiniz. Dilerseniz bu göze a4 ebatında zarflarınızı koyup taşıyabileceksiniz. Ana gözün dışında bulunan bir adet göz içerisine de anahtar, bozuk para, kart gibi eşyalarınızı koyarak bilgisayarınızı çizmesinin önüne geçebilecek, kolay erişimi sayesinde her yerde kullanabileceksiniz. Kısacası bir bilgisayar çantası için aradığınız her şey var.

Ancak bana bilgisayar çantası olması yetmez. Ama bilgisayar çantası olarak da kullanmak istiyorum, evrak çantası olarak da kullanmak istiyorum derseniz okumaya devam ediniz. Toptan laptop çantası çeşitlerimiz içerisinde evrak çantası ve bilgisayar çantası olarak kullanabileceğiniz bir diğer modelimizin ise iki ayrı türü bulunmaktadır. Bunlardan biri dik, diğeri ise yataydır.

Dik olan evrak ve bilgisayar çantası türlerimizde, adından da anlaşılabileceği gibi bilgisayarınızı dik olarak yerleştirebileceksiniz. Aynı zamanda bir takım evraklarınızı da içinde bulundurabileceksiniz. Bunun için 2 ana göz vardır. Birinci gözde bilgisayarınızı diğer gözde evraklarınızı taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca bir adet de küçük gözü bulunmaktadır. Bu gözde de bilgisayarlarınızın aksamlarını kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bu çantalarımız en fazla 15,3 inç bilgisayarlar için elverişlidir.

Toptan laptop çantası üretimimizde yatay olan bilgisayar ve evrak kol çantası türümüz ise yukarıda bahsettiğimiz bilgisayar çantasının biraz daha büyük versiyonudur. İç hacmi daha fazla evrak taşımayı mümkün kılmaktadır. Bu ürünlerimizin tamamı da su geçirmez özelliğe sahiptir. Aynı zamanda değişik tür ve ebatlarda dilediğiniz adette üretim gerçekleştirebilmekteyiz. Dilerseniz firmanız için promosyon olarak üretebilir, dilerseniz sizin markanızı üzerine basarak uygun fiyatla dilediğiniz kadar üretebiliriz.

Dilerseniz kol çantası, dilerseniz sırt çantası. Toptan laptop çantası türlerinden istediğinizi istediğiniz adette sipariş edebilir, birden çok ürün için promosyon veya logo baskı talep edebilirsiniz.

Toptan Kılıflar

Kılıflar son zamanların gözde ürünleri haline geldiler. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise bilgisayar üreticilerinin artık daha şık ve ince bilgisayar tasarlamalarından kaynaklanıyor. Bu şık yapısını istenmeyen kazalardan korumak isteyen kullanıcılar artık ek bir tedbir almak istiyorlar. Aslında en başından beri olması gereken de buydu. Biz çanta üreticileri ise buna kalıcı bir çözüm bulduk. Laptop ve Tablet kılıfları. Kısacası bilgisayarınızı bir bilgisayar çantasına koymadan önce bir kılıfın içine koyuyorsunuz ve içiniz rahat oluyor.

Laptop ve tablet kılıfları genel itibariyle birbirinin aynısıdır. Ancak tablet kılıfları için tek tip ürün yeterli olurken laptop kılıfı için birden çok ebatta üretim yapmaktayız. Fiber yapısı ile bilgisayarlarınızı ve tabletlerinizi darbeden korur, en az 420 denye kalınlığında su geçirmez yapısı sayesinde yağmurdan ve diğer sıvı temasından muhafaza eder. Bilgisayarlar için istenilen ebatlarda üretimimiz mevcuttur. En çok 15,3 inç ve altındaki boyutlara sahip bilgisayarlar için piyasada bulunan bu kılıfları toptan laptop çantası ile beraber veya ayrıca Akgül Toptan Çanta firmasından özel olarak istediğiniz adette ve ebatta üretilmesini isteyebilirsiniz.

Tablet kılıfları için ek özelliğimiz bulunuyor. Tabletler bilgisayarlar gibi kapaklı olmadıkları için, yani bir yüzeyi sadece cam olduğu için ek koruma tedbirlerine ihtiyaç duyar. Bunun için tablet kılıfı olarak ürettiğimiz kılıflarda tabletin ekran yüzeyini ilave sünger kullanarak güçlendirdik. Bu sayede içiniz daha rahat bir şekilde tabletinizi taşıyabileceksiniz. Tabletinizi ister kol çantanızın içinde, ister bilgisayar çantasında kullanabilir, her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Toptan laptop çantası ve toptan kılıf siparişleriniz için bize iletişim tercihlerimizden ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Toptan Laptop Çantası | Toptan Bilgisayar Çantası’nda En çok üretilen 3 Çeşit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir