Toptan Okul Çantası Modelleri | Öğrenciler İçin Sırt Çantası

2 yıla yakın süredir evden eğitim gören öğrenciler için okul günleri artık çok yakın. Öğrencilerin okula giderken en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardan biri de sırt çantası. Zengin okul çantası modellerimiz ve rekabetçi fiyatlarımızla toptan okul çantası arayışında olan işletmelerin aradığı yerdeyiz. Önce sırt çantası modellerimizin neden bu kadar avantajlı olduğunu yazacağız ardından öğrencilerin kullanımına en uygun çantalarımızı derleyeceğiz.

Öncelikle ve özellikle lise öğrencileri için bir sırt çantası yeter. Bir çoğu çanta taşımayı dahi sevmese bile sırt çantasını hayatın bir parçası haline getirmiş öğrenciler de görmekteyiz. Onlar içinse bir sırt çantasının özellikle okul için tasarlanmış olmasına gerek yok. Çünkü sırt çantası yeri geldiğinde okuldan sonra halı saha maçlarına giderken, kitap ve defterlerden fazlasını da taşımalı. Beden eğitimi dersleri olduğu zaman fazladan bir çantaya ihtiyaç duyulmamalı. Ve tabii, laf aramızda, dersi görülen tüm kitapları da almalı. Belki de en önemlisi budur. Eh, ders programına bakmak fazladan vakit kaybı değil mi?

Ama kız öğrenciler için daha önemli bir özellik daha var. Belki de tek özellik. Şık olmalı. Güzel bir çantadan önemlisi yoktur. İçine gerekirse hiçbir şey koymamalıyım ama çok güzel olmalı. Ya da, özel olmalı. Bazen çantamıza sadece kitap ve defterlerimizi koymayacağız, e krampon da koymayacağız ama herkesin de görmemesi iyi olur hani. Eğer okul çantası olarak da kullanılabilecek farklı sırt çantası modellerine bakmak isterseniz; Toptan Sırt Çantası Modelleri yazımıza bakabilir, sadece spor çantası ihtiyacınız bulunuyorsa, Spor Çantası yazımıza bakabilirsiniz.

Sırt Çantası Türlerinde En Uygun Fiyatlar

Sırt çantasında en uygun fiyatları verebildiğimiz doğrudur. Bunun sebebi tedarik zincirimizin buna elverişli olmasından da kaynaklanıyor, üretim kapasitemizden de. Makinelerimiz hiç durmadan çalışıyor ve bu durum birim maliyetimizi düşürmemizi sağlıyor. Bu ürünleri hızlı bir şekilde satabilmemiz sayesinde depolama maliyetimiz düşüyor ve bu durum ürünlerimizi daha da ucuza satabilmemize olanak sağlıyor. Müşterilerimizin yüksek baremli siparişleriyle fiyatlarımız biraz daha düşüyor.

İşte bu sebeple piyasada bulunan toptan sırt çantası satışları içinde en rekabetçi fiyatları verebiliyoruz. Eylül ayında açılacak okullar için şimdiden çalışmaya başlıyoruz. Şimdiden alacağımız siparişleriniz için biraz daha uygun fiyatlar verebileceğiz. Bunun için bizi aramanız yeterli.

Liseler İçin Okul Çantası Modelleri

Lise öğrencileri için ürettiğimiz okul çantalarında 2 tür çantamız bulunmaktadır. Bunlardan biri erkek öğrenciler bir diğeri de kız öğrenciler için özel olarak tasarlanmış ve tüm konforları gözetilmiştir. Bu anlamda Türkiye’de başka bir tasarım bulunmadığını da eklemeye gerek yok zannediyoruz.

Erkek Öğrenciler İçin Okul Çantası

Erkek öğrenciler için ürettiğimiz sırt çantası modellerimizde 3 adet göz bulunmaktadır. Bunlardan birincisi dışarıdan erişimi mümkün olan kalem ve sair küçük eşyalar için üretilmiş bir ceptir. Bu cep içerisinde sert bir malzeme ile desteklediğimiz kalem gözleri kalemlerin uçlarının kırılmasına engel olmakta, bir diğer bölmede ise silgi, kalem traş, anahtar, bozuk para gibi küçük eşyalar muhafaza edilebilmektedir.

Ortada yer alan göz ise genellikle hızlı erişim ihtiyacı bulunan malzemeler için ayrılmıştır. Üçüncü gözden daha ufak olan bu gözde her daim kullanılması gereken defter (her ders için tek defter tutuluyorsa) ve kitaplar (günlük okumak için roman ve saire) olabileceği gibi, tamamen kişisel eşyaların da konulabileceği bir bölmedir.

En geniş bölmede ise iki göz bulunmaktadır. Bunlardan biri harita metot defteri alabilecek kapasitede, ön tarafında ise yedek kıyafet, eşofman ve ayakkabı taşımaya elverişli kocaman bir gözü bulunmaktadır.

Kız Öğrenciler İçin Okul Çantası

Kız öğrenciler için de erkek öğrenciler için olduğu gibi benzer özelliklerde 3 adet cep bulunmkata. Ön tarafta kalemlerinizin kırılmasını engelleyecek bir gözümüz bulunmakta. Orta tarafta daha gündelik eşyaların konulduğu bir başka göz bulunmakta. En büyük göz ise erkek öğrenciler için tasarladığımız çantadan biraz daha küçük olmakla beraber orta gözde ayrıca bir adet gizli bölme yer almaktadır.

Her iki çanta türümüz de su geçirmez kumaştan imal edilmiş 600 denye üzerinde kalınlığa sahiptir. Çantalarımızın yüksekliği 35 santimetre, enleri 25 santimetredir. Genişlikleri ise değişmektedir. Tüm okul çantası modellerimiz için en az 600 denye ve su geçirmez özellikli kumaşlardan kullanmaktayız.

Orta Okul ve İlkokul Öğrencileri İçin Sırt Çantası

İlk ve orta okula giden öğrenciler için sırt çantası bir kabustur. Sürekli değişen ders programları öğrencilerin kafalarını karıştırıp tüm defter ve kitaplarını yanlarında taşımak mecburiyetinde kalsalar da okulların ilerleyen dönemlerinde tüm taşlar yerine oturuyor ve derken dönem sona eriyor. Bu sefer ikinci dönem başlıyor ve yine aynı!

Özellikle 7-12 yaş arası çocukların eklem sağlıkları her şeyden önce gelir. Bu yaşlarda ağır yük taşımak çocukların eklem yapısını bozabildiği gibi ilerleyen yaşlarında ciddi sırt rahatsızlıkları çekmelerine de zemin sağlar.

Özellikle bu yaş grubundaki çocuklar için tasarladığımız çekçekli okul çantaları ile çocuklarımızı bu kabustan kurtarıyoruz. Hem şık ve cıvıl cıvıl çantalar hem de çocuklarımızın kahramanlarının resimlerinin basılı olduğu çekçekli çantalarımız en uygun fiyatlarla. Tekliflerimizi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bir okul çantası için oldukça pratik bu çantaların üretim maliyetleri de oldukça düşük olup vereceğiniz sipariş adedine göre çok özel tekliflerimizi alabilirsiniz.

Anaokulu Çantaları ve Sulukları

Anaokulu öğrencileri miniklerimiz için özellikle bir beslenme çantası ve bir de suluk ihtiyacı olmakta. Ancak çocuklarımızın yeni yeni kalem tutmayı öğrendiği bu devrede bir okul çantasına ihtiyacı daha olabiliyor. Ama bunların hepsini birleştirerek bir çözüm önerisi sunuyoruz: Anaokulu çantası için genellikle beslenme çantası diyoruz. Bunun da bir sırta asılan bir de boyunda taşınan olmak üzere iki türü mevcuttur. Sırt çantası olarak kullanılan ana okulu çantalarımızda tüm olası riskleri düşündük. 5-7 yaş arası çocuklarımızın kullandığı bu çantalar, gereğinden büyük değildir. Gereğinden ağır değildir. Aynı zamanda el göz koordinasyonları gelişmekte olan yavrularımızın yaşayacağı kimi sakarlıklar da düşünülmüştür.

Örneğin, görüştüğümüz kreşe giden çocuk sahibi aileler çocuklarının en çok suluklarının kapağını açık bırakarak çantaya koyduğunu söylüyor. Bu yüzden çanta yan dönünce çantayı ıslatıyor. veliler çözüm olarak çocuklarının suluklarını ayrı olarak, çantaya koymadan gönderiyorlar. Bu durumda da çocuklar suluklarını unutuyorlar.

Bu durumun çözümünü ise anne bebek çantalarından ilham alarak geliştirdik. Sırt çantası içerisinde ayrı bir bölüm su mataraları için ayrıldı. Ayrıca sulukları buraya koyabilmek için kapakları kapatmak gerekiyor. Ancak kapak kapatılırsa emniyet kayışıyla mataranın üzeri kapatılabilecek böylece bu tip kazaların önüne geçilmiş olacak. Ola ki bu mümkün olmadı diyelim. Ayrı bir bölmede yer alan mataraların kısmının altındaki gözenekler sayesinde sıvı dışarı çıkıyor. Bu matara kısmının çevresindeki kumaş yapısı su geçirmez olduğu için çantanın içinde başka hiçbir yer ıslanmıyor.

toptan sırt çantası

Okullar Dikkat!

Bu çantalarımızın tümü için özel tekliflerimiz var. Bu çantaların tamamını bir paket olarak isteyebilirsiniz. Özel okullar için özellikle yıllardır uyguladığımız promosyon çanta anlaşması sayesinde okullar öğrencilerine tek tip çanta dağıtmakta ve çantalarında da okulun logosu bulunmakta. Adet bazında piyasadan alınacak bir çantanın yüzde 15 ila 20’sine alınma imkanı bulunan bu çantaları dilerseniz okula yeni kayıt olan öğrencilere dağıtabilir, dilerseniz okul içinde satışa sunabilirsiniz. Bunun için “bu setin tamamından şu kadar adet istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Eğer bazı sınıflar okulunuzda mevcut değilse, örneğin lise eğitimi vermiyorsanız, “Ana okulu ve ilk okul çantasından 2000 adet istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Bir de logonuzu bize gönderdiğinizde size sadece kargonuzu teslim almak düşecek.

Siz de hızlı fiyat teklifi almak için; +90 543 695 1131 nolu whatsapp ve telefon hattımızdan bizden bilgi alabilirsiniz. Detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir