Toptan Sırt Çantası Çeşitleri | En Çok Kullanılan 9 Sırt Çantası Modeli

Toptan sırt çantası tasarımlarımız, Türkiye’de ve yurt dışında en çok tercih edilen çantalardandır.

Zengin sırt çantası çeşitleriyle Akgül Toptan Çanta, çanta üretimi tecrübesini yeni tasarımlarıyla zenginleştiriyor.

Sırt çantası olarak kullanılan, seyahat çantası, sinemacı çantası, spor çantası, okul çantası gibi türlerini bir başlık altında topladık. Gerek promosyon olarak gerek toptan olarak satışa sunduğumuz sırt çantalarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu çantalarla alakalı başlıklarda verdiğimiz linklere tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Toptan sırt çantası konusunda, normal sırt çantalarının yanında, anne bebek çantası da bu kategoriye uygundur. Kedi köpek taşıma çantalarının sadece sırtta taşınanlarını da tanıtacağımız bu kategoride, laptop çantalarını da bulacaksınız. Bunun dışında büzgülü ipli çantalar ile sinema çantalarının çekçekli olmayan versiyonlarını da bu başlık altında sayıyoruz. Böylece, aradığınız sırt çantasının aslında hangisi olduğuna karar verebileceksiniz. Toptan çanta çeşitlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, Toptan Çanta İmalatı başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Genel Kullanım İçin Toptan Sırt Çantası

Her türlü kullanıma uygun toptan sırt çantası modellerimiz amiral gemimizdir. Günlük kullanımlar için en çok tercih edilen çantalardan olan bu tip çantalar genel itibariyle iki gözden oluşmaktadır. İhtiyaca ve isteğe göre 3 gözlü olarak da üretebilmekteyiz. Laptop kullanımı için uygun olmamakla beraber 15,6 inç dizüstü bilgisayarları taşıyabileceğiniz, gündelik eşyalarınızı koyabileceğiniz çanta türleridir. Sırt çantası türleri içerisinde en çok tercih edilen çantalardır. Bunun sebebi, her türlü kullanıma uygun çantalardır.

Dilerseniz, günübirlik seyahatlerinizde kıyafetlerinizi koyarak amacına uygun kullanabilirsiniz. Aynı zamanda okul çantası olarak da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızı yanınızda çok sık taşımıyorsanız kullanabileceğiniz gibi, defter ve kitaplarınızı taşımak için de kullanabilirsiniz. Amacı dışında, en sık kullanılan yöntemlerden biri de taşınma esnasında ufak tefek eşyaları koymak için kullanılmasıdır.

Sırt çantalarının bu tiplerini, yani düz sırt çantalarını genellikle promosyon ürünler olarak göreceksiniz. Kırtasiyelerde ve okul malzemesi satılan yerlerde de sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Akgül Toptan Çanta, sırt çantası üretiminde Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri ve promosyon dünyasının liderlerindendir.

Şirketlerin en çok ürettirdikleri promosyon çanta türlerindendir. Aynı zamanda kullanımı her yaşa uygundur. Şirketlerin uygun fiyata, kendisiyle işbirliğine giren insanlara reklamını yaptırma yöntemidir. Günlük kullanıma uygun olduğu için sürekli kullanılır. Aynı zamanda ağır eşyalar taşınmadığı müddetçe uzun ömürlü çantalardır. Okul çantası olarak tasarlanmamıştır buna rağmen özellikle lise öğrencileri tarafından sevilen çanta türlerindendir. Genel kullanım için uygun 5 sırt çantası modelimize de göz atabilirsiniz.

toptan sırt çantası

 

Toptan Lise Çantası

Lise öğrencilerinin kullanımı için ürettiğimiz bu çantalar ilk bakışta genel kullanım sırt çantalarıyla hemen hemen aynıdır. Ancak ufak farklılıklarla öğrencilerin daha konforlu kullanımı olanaklı kılınmıştır. Genel kullanımda 2 adet göz yeterli olmaktadır. Öğrenciler için 3 adet göz vardır. Aynı zamanda kalemlerini koyabilecekleri gözler için bir takım inovasyonlar gerçekleştirdik. Lise öğrencilerinin çantaları içinde genellikle bir hengame söz konusudur. Bu hengamede en çok zarar gören ise kalemler olmaktadır. Aynı zamanda silgi ve kalemtraş gibi küçük malzemeler sürekli kaybolmaktadır.

Lise çantalarının içerisinde kıvrılmaz, sert plastik malzemeden bir kalem kutusu koyarak bu problemin önüne geçtik. Bu göz sayesinde kalemlerin ucu kırılmayacak, silgi ve kalemtraşlar kaybolmayacaktır. Kitap ve defterler için geniş bölmelerin yanında günlük ihtiyaçları için kullanabilecekleri bir de gizli bölme eklediğimiz sırt çantaları özellikle özel liselerin promosyon olarak talep ettiği ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Toptan Laptop Sırt Çantası

Laptop taşımak için de 2 çeşit çanta bulunmaktadır. Bu çantalardan biri elde taşınan ve omza asılabilen laptop çantalarıdır. Ancak bir diğeri ise sırt çantasıdır. Laptop sırt çantalarını ilk bakışta lise çantası veya genel kullanım sırt çantasından ayırt etmek pek mümkün değildir. Ancak arada çok ciddi bir nüans bulunmaktadır. Genel kullanımlı çantaların pek çoğu oval olarak üretilmektedir. Lise çantaları da daha çok içine koyulan eşyanın şeklini alacak şekildedir. Ancak laptop çantasının çok daha önemli üç özelliği olmak zorundadır.

Birincisi, şeklinin oval değil daha dikdörtgen şeklinde olmalıdır. Bu sayede istediğiniz ebatta bir laptopu içine koyabilirsiniz. İkincisi, laptop konulan kısmın altı ve her iki tarafının yumuşak süngerlerle desteklenmiş olması gerekir. Bu sayede olası çarpmalara karşı bilgisayarınızı koruyacaktır. Üçüncü özelliği ise, bilgisayarı ayrı bir göze, diğer eşyaları ayrı bir göze koymanız gerekmekte. Tabii şarj aletini bulundurmak için ayrı bir göz düşünülmüş olması da önemlidir.

İşte Akgül Toptan Çanta’da bu özelliklerin hepsi bir arada. Tabii özel üretimlerimizde ebat, boy, ekstra cep gibi bir takım özel istekleriniz de hayata geçirilmektedir. Tüm laptop çantası türlerimiz için tıklayınız.

toptan sırt çantası

Toptan Spor Sırt Çantası

Spor çantaları genellikle omuzda taşınan tip çantalardandır. Ancak bunların sırt çantası çeşitleri de vardır. Genellikle tek gözden oluşan ve kıyafet ile birlikte spor ayakkabısı taşımaya da elverişli çantalardandır. Büzgülü ipli çanta modelleri de olduğu gibi normal sırt çantası gibi görünen türleri de vardır. Spor kulüpleri tarafından sık tercih edilen ve promosyon olarak üretilen çantalar olduğu gibi spor tesisleri tarafından da satılarak iyi kar bırakabilen çanta türleridir.

Spor çantasının yanı sıra sadece ayakkabı çantası olarak kullanılacak türleri de vardır. Ayakkabı çantasını ayrı olarak yapmaktaki amaç, ayakkabı kokusunun diğer malzemelere ulaşmasını engellemektir. Ancak el çantası olarak ürettiğimiz spor çantası türlerimiz, ayakkabı ile diğer eşyaları beraber taşımaya elverişlidir. Bu çantalarda uyguladığımız inovasyon sayesinde ayakkabılarınızın kokusu eşyalarınıza ulaşmamaktadır.

Toptan Beslenme Sırt Çantası

Beslenme çantası veya ana okulu çantası olarak bilinen bu çantaların da iki ayrı türü bulunmakta. Biri sırt çantası olarak kullanılan, diğeri ise boyna asılan türlerdir. Sırt çantası olarak kullanılan ana okulu çantalarımızda tüm olası aksilikleri göz önüne aldık. 5-7 yaş çocuklarımızın kullandığı bu çantalar, gereğinden büyük değildir. Gereğinden ağır değildir. Aynı zamanda el göz koordinasyonları gelişmekte olan yavrularımızın yaşayacağı kimi sakarlıklar da göz önüne bulundurulmuştur.

Örneğin, görüştüğümüz kreşe giden çocuk sahibi aileler çocuklarının en çok suluklarının kapağını açık bırakarak çantaya koyduğunu söylüyor. Bu yüzden çanta yan dönünce çantayı ıslatıyor. veliler çözüm olarak çocuklarının suluklarını ayrı olarak, çantaya koymadan gönderiyorlar. Bu durumda da çocuklar suluklarını unutuyorlar.

Bu durumun çözümünü ise anne bebek çantalarından ilham alarak geliştirdik. Sırt çantası içerisinde ayrı bir bölüm su mataraları için ayrıldı. Ayrıca sulukları buraya koyabilmek için kapakları kapatmak gerekiyor. Ancak kapak kapatılırsa emniyet kayışıyla mataranın üzeri kapatılabilecek böylece bu tip kazaların önüne geçilmiş olacak. Ola ki bu mümkün olmadı diyelim. Ayrı bir bölmede yer alan mataraların kısmının altındaki gözenekler sayesinde sıvı dışarı çıkıyor. Bu matara kısmının çevresindeki kumaş yapısı su geçirmez olduğu için çantanın içinde başka hiçbir yer ıslanmıyor.

Toptan Sinema Ekipmanı Sırt Çantası

Sinema ekipmanları için çok sayıda çanta bulunuyor. Piyasadaki bu çantaların tamamı çekçekli türlerdir. Bunun yanında hem çekçekli hem sırtta taşınabilen pek çok sinema ekipmanı çantası da bulunmaktadır. Ancak bu tip çantalarda da sinema ekipmanından başka bir şey taşınamıyor. Sinema ekipmanı çantalarında yaptığımız bir geliştirme ile sinema ekipmanı çantasının kullanım alanını genişlettik. Çekçekli türlerimiz bulunmakta ancak bu başlıkta sadece sırt çantası olarak kullanılan sinema ekipmanı çantalarımıza yer vereceğiz.

Bu çantalarda çekçek mevcut değildir. Çekçek takılan kısmın yerinde bir laptop gözü bulunmaktadır. 17 inç bir bilgisayarı taşımak için uygun olan bu gözde, seyahat ederken çektiğiniz görüntülerin, ayrı bir çantada bilgisayar taşımanıza gerek kalmaksızın montajını yapabilirsiniz. Aktarmalarını sağlayabilirsiniz.

Aynı anda 2 kamera ile beraber pek çok eşyayı taşıyabileceğiniz bu çantalarda cineroid ışık setlerinizi veya led ışıklarınızı da taşıyabilirsiniz. Uzun yolculuklara çıkıyor ve belgesel çekiyorsanız veya içerikler üretiyorsanız temel ekipmanlarınızın yanında 2-3 günlük kıyafetinizi de yanınıza alabileceğiniz bir çanta türüdür. Zengin iç gözleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün ufak eşyaları koyduğunuz yerde bulabileceksiniz. Toptan sırt çantası modelleri içerisinde en sağlam çanta türlerinden biridir. Aynı zamanda çekçekli türlerinden ayrılması konusunda tek olduğunu söylemek de mümkün.

Toptan Kedi Köpek Sırt Çantası

Kedi köpek çantaları kahir ekseriyetle el çantası olarak piyasaya sürülmektedir. Ancak bunun sırt çantası olarak kullanılanlarını da ürettik. Şeffaf yapısı sayesinde minik dostumuz sıkılmadan sırtınızda seyahat edebilecek. Kedilerin kullanımı için daha elverişli olan sırt çantası türleriyle çok daha rahat seyahat edebileceksiniz. Kuş gözü havalandırma delikleri sayesinde bunalmayacak olan kedilerimiz şeffaf izleme penceresiyle dışarıyı görebilecektir.

Kediler genel itibariyle yükseklerden izlemeyi seven canlılardır. Bacak hizasında olmak onları ürkütmekte bu yüzden devamlı yükseğe çıkarak kendilerini güvende hissetmek istemektedir. İşte sırt çantası türleri ile onları diğer insanların bacak hizasından göğüs hizasına çıkardık. Bu sayede kediler elinizde olduğundan daha çok güven içerisinde olacaklardır. Toptan Kedi Köpek Çantasının tüm türlerini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Toptan Anne Bebek Sırt Çantası

Anne bebek sırt çantası son zamanlarda çıkmış, çocuk sahibi ailelerin hayatlarını rahatlatan bir çanta türüdür. Bir bebeğin bakımı ve annesinin ihtiyaçlarının tamamı düşünülerek geliştirdiğimiz bu çantalarla bebekle seyahat etmek işkence olmaktan çıkmıştır. Sırt çantası olarak kullanılan anne bebek çantaları ayrıca iki tarafında bulunan emniyetli kayışları sayesinde bebek arabasına bağlanabilmektedir. Alttaki emniyet kayışıyla da sağlamlaştırılan bu çantalar sayesinde bebek arabası üzerinde taşımak da imkanlı hale gelmiştir.

Toptan sırt çantası çeşitleri içinde en efektif kullanıma sahip olan çantalardan biridir. İçerisinde, bebek pedi, biberon, yiyecekler, çeşitli kıyafetler için gözler yer alıyor. Aynı zamanda anne, bu çantayı dilediği zaman kol çantasına koyduğu eşyaları koyarak da kullanabiliyor. ısı yalıtımlı biberon gözü 3 adet biberon alıyor. Isı yalıtımı sayesinde biberonlar soğumadan uzun süre kullanılabiliyor. Anne bebek çantaları hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Toptan Dağcı ve Kampçı Sırt Çantası

Dağcılar ve kamp yapanlar çantalarımızı henüz denemediyse, şimdiye kadar yaptıkları sporlar daha da zorlu geçmiş olabilir. Bir kampçının olmazsa olmaz eşyaları vardır. Bu eşyaların tamamını bir çantada taşımak çoğu zaman mümkün olmuyor. Ancak geliştirdiğimiz sırt çantaları sayesinde hem pek çok eşyayı tek çantaya koyarak ellerini kullanabilmekte hem de kaliteli yapısıyla uzun süre kullanabilmekteler.

Bu çantalara çadır, mat, kıyafetler ve daha bir çok eşyayı koyabileceksiniz. Sırt çantalarımızı 1680 denye ve üstünde kalınlıkta kumaşlarla üretiyoruz. Bu sayede zorlu şartlardan başarıyla zarar görmeden çıkabiliyor. İster yağmurlu ister karlı ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Size de gerisini düşünmeden eğlenmek kalıyor.

Hızlı teklif almak için whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz : +90543 695 1131

ToptanCanta.org Akgül Çanta İştirakidir. Toptan sırt çantası ile ilgili ürünlere akgulcanta.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Toptan sırt çantaları ve çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 thoughts on “Toptan Sırt Çantası Çeşitleri | En Çok Kullanılan 9 Sırt Çantası Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir