Genel Kullanıma Uygun 5 Sırt Çantası | Hem Kaliteli Hem Hesaplı

Sırt çantası kullanmayı seviyorsunuz, ancak alacağınız çantanın da bütün ihtiyaçlarınıza cevap vermesini bekliyorsunuz. Bir sırt çantası almak istiyorsunuz, ancak bu çantayı yırtılmadan, bozulmadan yıllarca kullanmak istiyorsunuz. Bir çanta hediye etmek istiyorsunuz, ancak bu çantanın gerçekten iyi bir hediye olmasını istiyorsunuz. Bir sırt çantası almak istiyorsunuz, ancak bu çantaya verdiğiniz paranın hakkını da almak istiyorsunuz. İşte o zaman bu liste tam size göre. Hem ucuz, hem kaliteli, hem de pek çok ihtiyacınıza cevap verecek tamamen kendi geliştirmelerimizle zenginleşmiş sırt çantalarının amiral gemilerini sizler için derledik. Bu başlık altında sadece genel kullanıma uygun sırt çantaları yer almaktadır. Sırt çantalarının tamamı için Toptan Sırt Çantası Seçenekleri başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Listemize başlamadan şunu da belirtelim: Woys Bags, tamamen prestij amaçlı üretilen, kar marjı minimumda tutulan ve müşteri memnuniyetini ölçmeyi amaçladığımız markamızdır. Bu sırt çantası çeşitlerini markanız için özel olarak üretebiliriz veya firmanız için promosyon olarak sipariş verebilirsiniz.

Woys Bags Sırt Çantası Kod 1001

Woys Bags markalı sırt çantalarından 1001 kod numaralı çanta, 45 santimetre yüksekliğinde, 30 santimetre eninde ve 20 santimetre genişliğindedir. İster Woys Bags markasıyla toptan alıp satışını yapmak, ister kendi markanızı basmak için uygundur. Hem laptop çantası olarak kullanabilir, hem de günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seyahat için de iş için de en uygun sırt çantası modelimizdir. Ayrıca bu çantadan promosyon talebinde de bulunabilirsiniz.

Bu ürün için müşteri memnuniyeti yüzde 95’in üzerindedir. 600 ve 610 denye su geçirmez kumaşlardan üretilmiştir. Askeri kamuflaj ve düz renk seçenekleri mevcuttur. Kalın sırt pedi ile hem bilgisayarınıza veya çantaya koyacağınız diğer hassas malzemelere zarar gelmez, hem de sırtınızın incinmemesini sağlar. Her iki yanında büzgülü/lastikli suluk filesi bulunur, seyahatler için elverişlidir. Lise öğrencileri için idealdir.

Çantanın ön gözü tek gözlüdür. Büyük gözünde ise Bilgisayarlar için ayrılmış bir bölüm bulunmaktadır. Ayrıca içte bir adet de fermuarlı gizli göz bulunmaktadır. Sipariş vermek için tıklayınız.

Woys Bags Sırt Çantası Kod 1002

Woys Bags markalı 1002 kod numaralı bu çanta için de yine renk ve logo baskı uygulama imkanı vardır. Promosyon olarak üretilmek için idealdir. Promosyon anlaşmalarında fiyatı diğer çantalara göre daha uygun olacaktır. Şık ve zarif bir görünümü vardır. Zengin renk seçeneklerine sahiptir. 600 denye su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Bilgisayar taşımak için uygun olsa da ebatları dolayısıyla 13,3 inçten üzeri bilgisayarların taşınması için uygun değildir. Tablet ya da notbook ile macbook taşınması için uygundur. Dışta bir adet cüzdan cebi, bir adet de büyük cebi bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti yüzde 90 üzerinde bu çantalar, lise ve orta okul öğrencileri için okul çantası olarak kullanmaya da uygundur. 25 santimetre genişliğinde ve 40 santimetre yüksekliğinde olan 1002 kod numaralı bu sırt çantasının körüklü yapısı sayesinde içi doldukça şişmektedir. Maksimum genişlik 10 santimetreye çıkmaktadır. Sipariş vermek için tıklayınız.

Woys Bags Sırt Çantası Kod 1003

1003 kod numaralı sırt çantası, genel itibariyle zengin renk seçenekleri ve cıvıl cıvıl tasarıyla ön plana çıkmaktadır. Ağırlıklı olarak pastel renklerle ürettiğimiz bu sırt çantaları için de renk paletlerimizden dilediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Promosyon olarak en çok tercih edilen çanta modellerimizdendir. 25 santimetre genişliğinde 40 santimetre yüksekliğindedir. Üst tarafı 10, alt tarafı 15 santimetre derinliğindedir. Bunun sebebi alt tarafında tasarım olarak çık durmasını sağlayan geniş bir yedek cep bulunmasıdır. İç tarafta biri bilgisayar için olmak üzere 2 cebi bulunmaktadır. 15,6 inç bilgisayarlar için idealdir.

Genel kullanım için de son derece ideal bu çanta aynı zamanda okul çantası olarak da kullanılabilir. Dilerseniz şirketinizin kurumsal renkleri ve logosuyla baskısı yapılabilmektedir. Sipariş vermek için tıklayınız.

Woys Bags Sırt Çantası Kod 1004

Özellikle sporcular için tasarlanmış bu sırt çantası laptop kullanımı için uygun değildir. Ancak 40 santimetre yüksekliği ve 25 santimetre genişliği ile bir çok ihtiyacınızı karşılayacak özelliktedir. Spor çantası olarak kullanılabileceği gibi günlük kullanım için de idealdir. Yine 1004 kod numaralı sırt çantalarımızın da üretiminde sınırımız yoktur. Dilediğiniz renklerde hatta ebatlarında istediğiniz değişiklikler yapılarak üretimi mümkündür.

Kalın sırt pedi, sağlam omuz askısı ile güvenebileceğiniz bu çantalarda 600 denye su geçirmez kumaş kullanılmaktadır. Sipariş vermek için tıklayınız.

Woys Bags Sırt Çantası Kod 1005

Tasarım olarak 1001 ile 1002 kod numaraları arasında bulunan 1005 kod numaralı sırt çantamız, laptop kullanımı için uygun olmayan, daha sportif ve günlük hayatta kullanıma odaklanmış bir çanta türümüzdür. Yine 25 santimetre genişlik ve 40 santimetre yüksekliğe sahip bu sırt çantasının genişliği 25 santimetredir. Geniş iç hacmi sayesinde seyahatleriniz için de elverişli bir çanta türüdür. Yüksek müşteri memnuniyeti almış olan 1005 kod numaralı Woys Bags çantanın özel logo baskısı uygulama ve renk tercihi imkanı bulunmaktadır. Direkt hazır ürünü almak istemeniz durumunda asker kamuflajlı sırt çantalarından tercih edebilirsiniz.

Bu çantalarda da 610 denye su geçirmez kumaş kullanılmış olup dışta bir cüzdan gözü ve büyük bölme ile beraber içinde bir adet fermuarlı gizli cep bulunmaktadır. Sipariş vermek için tıklayınız.

Tüm bu çantaların yanında, eğer bir çanta fikriniz var ve uygulamak istiyorsanız, sadece fikrinizi bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. +90 543 695 11 31 nolu cep telefonundan ya da +90 850 808 70 96 sabit telefon numarasından iletişime geçebilir, veya iletişim sayfasındaki iletişim tercihlerinden irtibata geçebilirsiniz.

One thought on “Genel Kullanıma Uygun 5 Sırt Çantası | Hem Kaliteli Hem Hesaplı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir