Toptan Spor Çantası Modelleri | 13 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Bu korona günlerinin biraz daha hafifleyeceği günler, pek çoğumuzun en büyük ihtiyaçlarından biri spor yapmak olacak. İşte tam da burada, yeni günlerimize yepyeni bir spor çantası ile girebiliriz. Piyasanın en uygun toptan spor çantası modelleriyle karşınızdayız. Sahip olduğumuz üretim ağımız ve uygun tedarik zincirimiz sayesinde 13 Liradan başlayan fiyatlarla toptan spor çantası satışlarımız başlamıştır.

Ar-ge ekiplerimizce tasarlanan 4 adet yeni toptan spor çantası çeşidimiz ile gerek spor yapmak için yanınızda taşıyabileceğiniz, gerek seyahate çıkabileceğiniz bu çantaların içerisinde bir de sporcular için sırt çantamız var ki, bunu hem spor amaçlı hem de günlük yaşantınızda kullanabilirsiniz. Bu çantalarımızın tamamına Woys Bags internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede yapmış olduğumuz Woys Bags markalı spor çantaları tamamen müşteri memnuniyeti ölçüm amaçlıdır bu sebeple sınırlı sayıda üretilmiştir. Ancak toptan satışlarımızda siparişlerinizi bekliyoruz.

Woys Cross Fit Omuz Askılı Sporcu Çantası

Woys Bags markası ile çıkarmış olduğumuz bu omuz çantalarını 69,90 Liraya perakende olarak Woys Bags internet sitesinden veya online alışveriş platformlarından satın alabilirsiniz. Ancak toptan almak isterseniz fiyatta elbette değişiklikler olacaktır. Woys Cross Fit Omuz Askılı Sporcu Çantası’nın toptan fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu çantalarımızda 3 ana göz bulunmaktadır. Bu gözlerden ikisi sağda ve solda, biri ise üstten açılan fermuarlı gözlerdir. Yan gözlerden bir tanesi ayakkabınızı koyabilmeniz için geniş olarak tasarlanmıştır. Diğerinde ise sıcak-soğuk içeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz, ısı geçirmez bir madde ile kaplanmış ve spordan önce hazırladığınız içeceklerinizi aynı sıcaklıkla içmenize imkan sağlamaktadır. Üstteki göz geniş tek gözlü çamaşır ve kıyafetlerinizi koyabileceğiniz bir bölmedir. Bu bölmenin içinde bir de değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz gizli bir göz bulunmaktadır. Ayrıca büyük göz çift delikli fermuarla imal edilmiş olup kilitlemek için de elverişlidir. Böylece siz spor yaparken gözünüz arkada kalmayacak.

Bu spor çantası 610 denye su geçirmez kumaştan imal edilmiş ve 55 santimetre genişliğinde, 25 santimetre eni ve 25 santimetre yüksekliğiyle bagaj tip bir spor çantasıdır.

Zengin renk seçenekleri ve isteğe göre eklenebilecek bölmelerle sipariş edebileceğiniz Woys Cross Fit Omuz Askılı Sporcu Çantası, spor salonları, halı sahalar ve spor kulüpleri için özel logo tasarımlarıyla da satış için elverişlidir. Ayrıca ebatlarını da isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Fitness Çantası

SP3 olarak kodlandırdığımız Fitness Çantası, Woys Cross Fit Omuz Askılı Sporcu Çantası’na göre biraz daha küçüktür. Yine 3 adet gözü bulunmaktadır ancak bunlardan biri büyük üst cepken biri yanda bir diğeri ise ön tarafta yer almaktadır. 1900 denye polyester kumaş ile oldukça sağlam olan bu çantalarımızın uzunluğu 50 santimetre, genişliği 27 santimetre ve derinliği 26 santimetredir. Aynı şekilde perakende siparişlerinizi online ticaret platformlarından verebileceğiniz bu çantalarımızda toptan siparişleriniz için müthiş indirimler yapılmaktadır. Dilerseniz kendi markanızı bastırabileceğiniz bu çantalarımız tamamen prestij ürünüdür.

Kişilere özel olarak isme baskı yapılması da mümkün olan bu çantalar için özel fiyat tekliflerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Sporcular İçin Sırt Çantası

Bir sporcu için en önemli spor çantası sadece iç hacmi olmayabilir. Veya bir spor çantası almak istiyorsunuz ama bunu günlük yaşamda da kullanmak istiyorsanız bu çantalar tam size göre. Neyim var neyim yoksa kaplumbağa gibi sırtımda taşıyayım, ancak ellerim boş kalsın istiyorsanız, bu çantalar tam size göre.

40 santimetre yüksekliğinde, 26 santimetre eninde ve 14 santimetre genişliğinde bu sırt çantalarının temel olarak, pembe, kırmızı, mavi, lacivert ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Ancak özel üretim taleplerinizde ebatlarında ve daha zengin renk seçeneklerinde karar kılabilirsiniz. Ayrıca özel logo baskısı için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

600 denye lüks su geçirmez kumaşıyla ve 8 milimetrelik kalın sırt pediyle kullanması oldukça rahattır. 3 adet temel gözü bulunmaktadır. Bu gözlerden birinde kişisel eşyalarınızı, birine ayakkabınızı koyabileceksiniz. Geniş göze ise, eşofman, havlu, terlik ve saire spor malzemelerinizi rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Günlük yaşam koşullarında laptop için uygun değildir laptop koyabileceğiniz çok amaçlı çantalarımızı incelemek için tıklayınız. Ancak gerek evraklarınızı gerekse kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabilir, seyahate çıkarken yanınızda yedek olarak da bulundurabilirsiniz. Şık tasarımı sayesinde günlük kullanıma elverişlidir. Daha fazla sırt çantası seçeneklerimizi incelemek için Toptan Sırt Çantası Çeşitleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Antrenman Çantası

Gerçek bir prestij çantası. SP1 kod numarasıyla üretimini gerçekleştirdiğimiz Antrenman Çantası, toptan spor çantası türleri içerisinde en dayanıklı ve çok amaçlı olandır. Tüm spor türleri için elverişlidir. Seyahatlerde kullanım için bire birdir. Ayrıca sporcu çantası türlerimiz içerisinde iç hacmi en geniş olandır. 60 santimetre genişliği ve 30 santimetre eni bulunmaktadır. 1900 denye su geçirmez kumaştan imal ettiğimiz bu çantaların yanlarda körüklü iki gözü bulunmaktadır. 5 santimetre dışa ve 5 santimetre içe doğru genişleyen bu körüklü ceplere boks eldiveninden krampona, spor ayakkabıdan kaleci eldivenine kadar her türlü spor ve antrenman malzemelerinizi koyabilirsiniz. Antrenman çantası türleri içerisinde piyasadaki en uzun ömürlü üründür.

Üstte bulunan geniş göz içerisinde bir adet de ısı geçirmez cep bulunmaktadır. Böylece sıcak-soğuk içeceklerinizi uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Zengin renk seçenekleri ile özel siparişlerde kulüp, spor salonu veya mağazanızın logo baskısını yaptırabilirsiniz. Ayrıca yine özel siparişlerinizde ek özellikler ve cepler ekleyebilir, ebatlarında da değişiklikler yapabilirsiniz. Antrenman çantası arayışındaki tüm kulüpler için çok özel fiyatlarla logo uygulaması ile birlikte ücretsiz kargo seçeneği bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir