Tatil Bölgeleri İçin Baskılı 3 Yöresel Çanta Seçeneği

Yaz geliyor. Yazın gelişiyle birlikte tatil yörelerimiz de hareketlenecek. Milyonlarca turisti ağırlayacağımız yaza, hizmet kalitemizi artırarak girmek istiyoruz. Pandeminin etkilerinin azalmasını umduğumuz bu yaz için oteller, plajlar ve tatil yöresinde iş yapan esnaflarımız için birbirinden uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli yöresel çanta seçeneklerimizi derledik. Yöresel çanta da neymiş? Gelen turistlerin alacakları hediyelik eşyalarını, valizlerinin kafi gelmemesi durumunda başvuracakları bir adres olacaksınız. Ayrıca yörenizin tanıtımına da katkıda bulunacak, gelen ziyaretçilerinizin gelmeyen veya gelemeyen dostları için hediyelik çanta alabilecekleri türleri de siz satacaksınız. Derlememize başlıyoruz.

toptan bez canta

Bez Çanta Türleri

Bez çanta deyip geçmeyin. Dünyada şimdiden en çok alınan hediyelik eşyalardan biri olmuş durumda bez çantalar. Ancak ülkemizde son derece bakir bir alan var hediyelik bez çanta türlerinde. Kah üzerinde satıldığı yeri yansıtmayan yazıların bulunduğu bez çantalar veya en popüler olanları Frida Kahlo resimlerinin bulunduğu bez çantalar en çok satılan hediyelik eşya türlerinden. Ancak bu çantaları dünyanın her yerinde görebiliyorsunuz. Dolayısıyla yörenize gelen turistler de bu çantaların her yerde bulunabileceğini biliyor. Yöresel hediyeler arayan misafirlerinize yöresel çanta seçeneklerinizi gösterin.

Bir örnekle devam edelim. Yurtdışına çıkan arkadaşlarınız size hiç hediye getirdi mi? Eminim pek çok insanın üzerinde Londra’nın “Underground” yazılı ve metro resmi olan anahtarlıklarından, Rusya’nın “Matruşkalarından” veya Avrupa’nın çeşitli şehirlerinin ismi yazılı ve üzerinde o şehrin simgesi haline gelmiş eserlerin resimlerinin bulunduğu penyelerden görmüşsünüzdür. Yavaş yavaş yaygınlaşmakta ama Avustralya ve Amerika kıtasında bulunan küçük ülkelerde de bu yöresel çanta furyası başlamış durumda. Ancak ülkemizde bu konuda bulabileceğiniz en çok hediyelik eşya çeşiti hiç şüphesiz İstanbul’dadır. Belki de birazcık da Kapadokya’nın kireç taşına oyulmuş peri bacalarını sayabilirsiniz.

Ege kıyı şeridinde bulunan irili ufaklı tatil yörelerinin hemen hemen hepsinin kendine has bir tarihi dokusu vardır. Ancak buraların yerel pazarlarına girdiğinizde Çin malı oyuncaklar, hasır şapkalar ve kola şişelerine doldurulmuş şerbet ya da zeytin yağından başka bir şey bulamıyorsunuz. Halbuki yukarıda saydığımız yöresel çanta türlerinin toptan satışlarında 2 liraya kadar düşen uygun fiyatları, 30-40 liraya varan satış fiyatlarıyla yüksek kar imkanı bulunuyor.

Biz de bu açığı kapatmak için yola çıktık. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, yörenizi yansıtan ürünler veya eserlerin resmini ve ismini baskı yapacağımız yöresel çanta çeşitlerini sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan Ham Bez Çantalar ve Toptan Tela Bez Çantalar için size uygun tekliflerimizi almak için acele edin, çünkü avantajlı fiyatlarımız stoklarımızla sınırlıdır.

Sırt Çantası Türleri

Kardeşim sırt çantasının neresi hediyelik, sırt çantası nasıl yöresel çanta olur? Bu soruyu sormak için çok erken olabilir. Çünkü yine bez çantalarda olduğu gibi, sırt çantasında da her türlü baskı uygulama imkanımız bulunmaktadır. Bu imkana şehrinizin ya da köyünüzün ismi de dahil, otelinizin adı da. Şöyle düşünelim, bir turist kafilesini otelinizde ağırladınız. Bu turistler çarşı pazar gezerek her gün birkaç hediyelik eşya, kıyafet ve saire alarak otelinize geldiler. Ancak otelden ayrılacakları zaman geldiğinde satın aldıkları bu eşyaların artık valizlerine sığmadığını fark ettiler. Yanlarında getirdikleri kıyafetlerin bir kısmını orada bırakıp gitmeyecekleri de aşikar.

Her yıl gelen turistlerden yüz binlercesi, giderken otellerdeki kirli çamaşır torbalarına fazla eşyalarını doldurarak gidiyorlar. Otellerin bu konuda çok yetersiz kaldıkları gün gibi ortada. Çoğu otelde hediyelik eşya  ve çeşitli ürünlerin satıldığı ve genellikle otel işletmecisine ait olan dükkanlar bulunur. Bu dükkanlara göz gezdirdiğinizde ise çanta satışının çok az bir miktarında yapıldığını görürsünüz. Çanta satanların büyük bir kısmı ise valiz satışı yapmakta. Ancak zaten valiziyle gelmiş olan misafirlerinizin yeni bir valiz ihtiyacı bulunmuyor. Ya çaresizlikten valiz satın alıyor ya da yukarıda dediğimiz gibi otel dolaplarında kirli çamaşırlar için ayrılmış olan poşetleri kullanıyor.

Bu dükkanlarda sırt çantası satılsa fena mı olur? Peki ya bu sırt çantasının üzerinde otelinizin ismi ve logosu yer alsa?

Şunu tahayyül edin, misafiriniz ülkesine dönecek ve üzerinde “Filanca Otel Antalya” yazılı bir sırt çantasını günlük yaşamında da kullanacak. Siz bu durumda hem müşterinizin o günlük ihtiyacını karşılamış olacaksınız hem de üzerine para kazanarak dünyanın farklı yerlerinde reklamınızı yaptırmış olacaksınız. Bir de o sırt çantasını taşıyan kişinin, sizin otelinizin bulunduğu bölgeye gelmeyi düşünen bir başkasıyla karşılaştığını düşünün; Çok büyük bir ihtimalle o otelin nasıl olduğunu, memnun kalıp kalmadığını soracaktır.

Müşterilerinize verdiğiniz hizmetten memnunsanız, bunu bir fırsata çevirebilirsiniz. Baskı uygulayabileceğimiz sırt çantalarının listesini görmek için tıklayınız.

Kol/Omuz Çantası Türleri

Otellerde valizlerden sonra en çok kol/omuz çantası türleri satılmakta. Genellikle spor amaçlı olarak kullanılan bu çanta türleri, sırt çantasından büyük ancak valize de ihtiyaç duymayan otel müşterileri tarafından tercih ediliyor. Bu çanta türlerini en çok satanlar ise şüphesiz yerel esnaf oluyor. Tatil bölgelerindeki çarşı ve pazarları gezerseniz, oralarda da en çok bu çantaların satıldığını göreceksiniz. Bunun sebebi ise gayet basittir; Çarşıdan aldığı hediyelik eşyalar artık poşetlere sığamaz hale gelen turistler en çok bizim spora giderken kullanmayı tercih ettiğimiz bu çantaları almaktalar. Belki de başka çareleri yoktur.

Her neyse, bu çantaları da diğer çantalardan ayıracak güzel fikirlerimiz var. Yöre esnafı için; Bulunduğunuz bölgenin güzelliklerini nakış nakış bu çantalara işleyebiliyoruz. Yine sırt çantası türlerinde olduğu gibi otelinizin baskısını da bu çantalara işleyebiliyoruz. Üstelik toptan siparişlerinizde son derece uygun fiyat seçenekleriyle. Hemen arayın. Yöresel çanta satışlarınızla rakiplerinize fark atın.

One thought on “Tatil Bölgeleri İçin Baskılı 3 Yöresel Çanta Seçeneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir